„LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów” – nowy materiał wideo z gry

Wydawca Warner Bros. Games oraz TT Games, Grupa LEGO i Lucasfilm Games ujawniły nowy reportaż zza kulis zatytułowany „Tworzenie Galaktyki”. Przedstawiono w nim szeroki zakres zawartości oraz swobodę, której gracze mogą doświadczyć w grze LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów.

„LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów" - nowy materiał wideo z gry

W materiale zespół projektantów dzieli się swoimi wrażeniami z budowania galaktyki Gwiezdnych wojen z realistycznymi i tętniącymi życiem wersjami ikonicznych miejsc pojawiających się w dziewięciu filmach Sagi Skywalkerów, a wszystko to z domieszką klasycznego humoru LEGO. Film przedstawia także prace związane z integracją efektów zabrudzeń i różnicowaniem kolorów nieba, a także drobiazgowe podejście do najmniejszych szczegółów, których dotąd nie można było zobaczyć w grach wideo z serii LEGO.

LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów gracze będą mieli swobodę w eksplorowaniu planet i miejsc, takich jak Naboo, Endor, Tatooine czy Miasto w Chmurach na Bespin, a także odblokują nowe pojazdy i grywalne postacie, wśród których znajdą się m.in. Hutt Mama, Yaddle i Babu Frik. Podstawową motywacją do zejścia z utartej ścieżki głównego wątku gry jest możliwość zbierania klocków kyber, będących środkiem do rozwijania postaci, od wzmocnienia zdolności związanych z Mocą po zwiększenie siły rażenia blastera. Gra LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów ukaże się na konsole Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch™ 5 kwietnia 2022 roku.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu