„Land” z pierwszym zwiastunem. Robin Wright w debiucie reżyserskim!

Focus Features wydało oficjalny zwiastun pełnometrażowego debiutu reżyserskiego Robin Wright Land, w którym to też aktorka zagrała główną rolę. Film ukaże się w kinach 12 lutego 2021 roku.

Land to opowieść o poszukiwaniu sensu i celu drogi przez Edee Mathis, która pod wpływem niefortunnych zdarzeń decyduje się na rozpoczęcie nowego życia z dala od cywilizacji. Kobieta przeprowadza się więc bliżej natury – do drewnianej górskiej chaty.  Szybko jednak okazuje się, że spełnienie swojego marzenia jest trudnym wyzwaniem. W walce o przetrwanie Edee pomaga napotkany myśliwy, który pomaga jej odnaleźć swoje przeznaczenie.

Obok Wright w Land zobaczymy także: Demiána Bichira, który był nominowany do Oscara za rolę w filmie Lepsze życie (2011), Chrisa Weitza oraz Kim Dickens

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu