Książka „Akademia Ransmoor” z datą premiery

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Wydawnictwo Nowa Baśń ma w planach wydanie ciekawej książki. Chodzi o tytuł Akademia Ransmoore. Do tej pory nie podano jednak daty premiery pozycji. Teraz czas wreszcie ją ujawnić!

Popbookownik objął książkę Akademia Ransmoor swoim patronatem.

Premiera książki została zaplanowana na 26 lipca! Od tego dnia wszyscy czytelnicy będą
mogli rozpocząć naukę w Uniwersytecie Istot Nadprzyrodzonych Ransmoor!

Pokieruj losami młodej wiedźmy Medei Rockster i poznaj każdy magiczny zakątek słynnej Akademii Istot Nadprzyrodzonych. Od Twoich decyzji zależy, czy sprzymierzy się z wilkołakami, które snują swój niecny plan spisku, czy straci serce dla buntowniczej elfki Selene, a może zdoła przekonać rektora, wampira Albina de Vertrinair, by jej zaufał… lub rozwikła na własną rękę zagadkę gaju, gdzie drzemią siły niechcące już dłużej być w ukryciu. Odkryj sekrety na wiele sposobów i przeżyj niezapomniane chwile w Ransmoor. Jedno wszak jest pewne: sześćset siedemdziesiąty siódmy rok akademicki nie będzie taki, jak poprzednie.
STAŃ SIĘ MEDEIĄ I ZAGRAJ W TĘ KSIĄŻKĘ, JEŚLI MARZYSZ O LIŚCIE Z AKADEMII MAGII!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu