„The Boss Baby: Family Business” – kolejna część „Dzieciaka rządzi” ze zwiastunem

Animowana produkcja Dream Works The Boss Baby narodziła się wraz z filmem z 2017 roku. Niedługo potem światło dzienne ujrzał serial, jednak najnowsze doniesienia potwierdziły, że nie będzie to ostatnie dziecko tej serii.

Jak podaje portal Comingsoon nowa produkcja, The Baby Boss: Family Business zadebiutuje 26 marca przyszłego roku. Fabularnie zmieni się wiele, ponieważ dwójka bohaterów z poprzednich części jest już dorosła.

Tim (James Marsden) wiedzie życie ojca i wychowuje dwójkę uroczych dziewczynek, siedmioletnią Tabithę (Ariana Greenblatt) oraz malutką Tinę (Amy Sedaris). W tym samym czasie dorosły Ted został pełnoprawnym biznesmenem i jest idealizowany przez młodszą córkę Tima. Niepokoi to ojca, który martwi się, że jego córka traci normalne dzieciństwo, chcąc dorównać Wujkowi Tedowi. Sytuacja diametralnie się zmienia w momencie, gdy mała Tina okazuje się być tajną agentką BabyCorp. Jej misją jest odkrycie mrocznego sekretu prestiżowej szkoły, do której uczęszcza Tabitha, oraz jej właściciela Dr Armstronga (Jeff Goldblum).

Całość może wydawać się śmieszna, nieco abstrakcyjna, jednak historia ma ogromny potencjał do opowiadania o wartościach rodzinnych, a film, tak jak pozostałe produkcje, będzie można uznać za dzieło na tyle uniwersalne, że odbierać będziemy je z przyjemnością, niezależnie od wieku.

Dawid Szczęsny
Dawid Szczęsny
Jedyne, co wie to to, że nic nie wie, a im więcej wie o czymkolwiek, tym bardziej utwierdza się w fakcie, że nie wie nic o niczym. Humanista, przynajmniej według dobranych rozszerzeń. Mól książkowy i gracz komputerowy, miłośnik kultury i popkultury. Okazjonalny muzyk i poeta.

Popularne w tym tygodniu