„The Expanse” dobiega końca. Dobre i złe wieści dla fanów

Pojawiły się informacje na temat kontynuacji serialu sci-fi The Expanse. Fani się ucieszą, ale i… zasmucą.

Po skasowaniu produkcji przez Syfy po trzech sezonach, kontynuacji obrazu podjął się Amazon. Obecnie czekamy jeszcze na premierę piątej serii, ale już dziś wiemy, jaki los czeka uwielbiane przez odbiorców na całym świecie The Expanse.

W planach jest nakręcenie szóstej odsłony produkcji, jednak ta będzie zarazem ostatnią.

Od chwili, gdy zobowiązaliśmy się do przywrócenia tego serialu do życia, aż do finałowego sezonu, pracowaliśmy bez przerwy, by uhonorować wizję pisarzy.

– mówią producenci The Expanse.

Zdjęcia do finałowych odcinków rozpoczną się jeszcze w styczniu. Ponownie zobaczymy większość oryginalnej obsady, powróci także showrunner Naren Shankar. W ostatnim sezonie nie zobaczymy jednak Casa Anvara, wcielającego się w Alexa Kamala, w związku z wieloma oskarżeniami o molestowanie seksualne.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu