Disney nie skreśla pyskatego najemnika. „Deadpool 3” powstaje

To już pewne, Deadpool 3 już jest w trakcie tworzenia. Disney nie rezygnuje z tak popularnego filmu dla dorosłych.

Dwa pierwsze filmy o Deadpoolu były hitami kinowymi, które zarobiły łącznie prawie 1,5 miliarda dolarów. Mimo takiego sukcesu nie wiadomo było czy Marvel zdecyduje się na włączenie Wade’a Wilsona do MCU. Jednak plotki krążą, że ma on dołączyć do jednego z najbardziej popularnych uniwersów super bohaterskich.

Wiadomo, że aktor Ryan Reynolds wcieli się ponownie w głównego bohatera, a za scenariusz odpowiadać mają Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin. Siostry znane są ze swoich skryptów do serialu Bob’s Burgers. Scenarzystki wybrał sam Reynolds, a na angaż zgodziło się studio, którzy wspólnie uznali, że siostry idealnie pasują do koncepcji nowej produkcji z pyskatym najemnikiem.

Nie wiadomo, kto stanie za kamerą produkcji. Reżyser poprzednich filmów – David Leitch – ma zajęty harmonogram na najbliższe lata przy filmach Bullet Train, Undying Love oraz ekranizacji gry The Division.

Nie znamy również jeszcze daty premiery, bowiem film jest na etapie pisania scenariusza. Trzymamy również mocno kciuki aby kolejna odsłona przygód Deadpoola była w kategorii wiekowej R, zwłaszcza że sam Ryan ma decydujący głos.

Źródłohypebeast
GrafikaVariety
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu