Komediowo, lekko i wakacyjnie z premierami w Cinema City

Komedie z gwiazdami Hollywood rozpoczynają w Cinema City sezon wakacyjny. Robert De Niro w filmie Wszystko o moim starym i Jennifer Lawrence w Bez urazy pojawią się premierowo 23 czerwca na ekranach kin. Ten weekend będzie też gratką dla najmłodszych widzów, którzy czekają na animowaną baśń Miss Kraken. Ruby Gillman. Pokazy przedpremierowe tego filmu, który trafia do Oferty Rodzinnej, odbędą się w dniach 23-25 czerwca we wszystkich kinach sieci.

Komediowe przeboje lata: Wszystko o moim starym i Bez urazy

Prostolinijny włoski imigrant, z niewyparzonym językiem i niepoprawnym poczuciem humoru kontra sztywna amerykańska rodzina. Ma ich połączyć ślub ich dzieci, co nie będzie łatwe. Przyszły pan młody wie, że spotkanie jego ojca z zamożną i konserwatywną rodziną ukochanej grozi katastrofą. Liczy jednak, że uda się go jakoś okiełznać i zaprezentować jako spokojnego, miłego starszego pana. Wkrótce zrozumie, jak bardzo się mylił. Rodzinny weekend w luksusowej posiadłości przyszłych teściów okaże się pasmem nieporozumień, wpadek i szokujących odkryć, bo jego tatko nie zamierza udawać kogoś, kim nie jest. W roli temperamentnego włoskiego ojca zobaczymy Roberta De Niro, który w najnowszej komedii Wszystko o moim starym zaprezentuje po raz kolejny swój komediowy talent.

W Bez Urazy, komedii z Jennifer Lawrence w roli głównej, młoda bohaterka trafia na wyjątkową i intrygującą propozycję pracy. Bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na randki z ich introwertycznym 19-letnim synem, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton. Lekka i zabawna, pełna perypetii i zaskakujących zwrotów akcji propozycja filmowa idealnie nadaje się na rozpoczynające się lato.

W wybranych kinach Cinema City pokazany zostanie także premierowo filmy Chłopiec z niebios, thriller o chłopcu, który po przyjeździe do Kairu staje się świadkiem tajemniczego zabójstwa kolegi i zostaje wplątany w niebezpieczną intrygę. Kolejnym tytułem będzie horror Odejdź! z akcją mrożącą krew w żyłach. Pewnej deszczowej nocy na cmentarzu w Stanach Zjednoczonych policjant znajduje porzucone niemowlę. Dziewczynka jest owinięta w kocyk z satanistycznymi symbolami, a na szyi ma zawieszony wilczy krzyż. Przy dziecku nie pozostawiono żadnej wiadomości.20 lat później dorosła już bohaterka sama musi rozwiązać tajemnicę swojego porzucenia i tożsamości biologicznych rodziców. Interesującą nowością filmową jest ukraiński dramat ukraińskiego reżysera Dmytro Sukholytkyy-Sobchuka Pamfir, powstały w międzynarodowej koprodukcji, który w Cinema City pokazany zostanie w wyłącznie wybranych kinach. Opowiada on historię Leonida, powracającego do rodzinnej wioski, w której ponownie musi zmierzyć się z przemytniczym procederem, od którego przed laty chciał uciec.

Premierowo pokazana zostanie też familijna komedia Dzika Banda. Członkowie tytułowej bandy to czworo dwunastoletnich uczniów, którzy powodowani dumą i prowokacją podejmują się szalonego wyzwania – podpalenia fabryki, która od lat zanieczyszcza ich rzekę. Niestety w nowo powstałej grupie sprzeczki są częste, a próby dojścia do porozumienia spełzają na niczym. Dla znalezienia równowagi młodzi aktywiści zaprzyjaźniają się z odrzuconym i samotnym podrostkiem. Pięciu wspólników, podekscytowanych ogromem swojej misji, nauczy się wspólnie żyć i walczyć w tej zabawnej i niepewnej przygodzie, która całkowicie ich przerośnie. Francuska komedia włączona zostaje do Oferty Rodzinnej w Cinema City, w której to rodzice płacą za bilet do kina tyle co ich pociechy.

Repertuar i bilety dostępne są na stronie www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu