Ruszyła kampania przedsprzedażowa gry „Katedra Koszmarów”

Wydawnictwo Czacha Games uruchomiło dziś kampanię przedsprzedażową swojej najnowszej i wyjątkowo klimatycznej gry o tytule Katedra Koszmarów.
Katedra koszmarów
Katedra koszmarów

Edycja polska gry Katedra Koszmarów będzie produktem ekskluzywnym i nie zdobędziecie jej w żadnym innym sklepie z grami planszowymi, niż tym oficjalnym wydawnictwa Czacha Games. Jej druk będzie jednorazowy, a w momencie oficjalnej premiery kupicie ją jedynie na czachagames.pl.

Katedra Koszmarów to wyjątkowo klimatyczna i jedyna w swoim rodzaju planszówka, oparta na twórczości Zdzisława Beskińskiego. Warto podkreślić, że wydawnictwo Czacha Games ściśle współpracuje z Muzeum Historycznym w Sanoku, który jest właścicielem praw do wszystkich dzieł tego polskiego malarza.

Rozpoczęcie kampanii przedsprzedażowej zaplanowano na 01.07.2022, godzinę 10:00. Akcja będzie odbywać się na katedra.czachagames.pl i zakończy 18.07 o godzinie 18:00.

Warto podkreślić, że wydawnictwo Czacha Games ściśle współpracuje z Muzeum Historycznym w Sanoku, który jest właścicielem praw do wszystkich dzieł Zdzisława Beksińskiego.

Jak prezentują się poszczególne progi?

Cena Early Birds: 399,-

w EB będzie dodawana figurka „kota”

Cena regularna podczas przedsprzedaży: 409,-

cena dodatku „kot”: 30,-

6-pak dla sklepów i zamówień grupowych: 2250,

-6-pak figurki kota dla sklepów i zamówień grupowych: 120,-

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu