Joe Manganiello ponownie jako Deathstroke

Po zaskakującym powrocie Jareda Leto jako Jokera w Justice League Zacka Snydera, Collider informuje, że kolejnym aktorem który dołączył do obsady Snyder Cut jest Joe Manganiello, który ma ponownie pojawić się na ekranie jako Deathstroke. 

Justice League Zacka Snydera będzie podobno kosztować około 70 milionów dolarów, co ma pomóc odpowiednio dokończyć montaż i efekty wizualne oryginalnej wizji reżysera, a także umożliwić dodatkowe zdjęcia. Oczekuje się, że oryginalna ekipa postprodukcyjna powróci wraz z członkami obsady, aby nagrać dodatkowe dialogi.

O czym ma opowiadać produkcja? Batman i Wonder Woman pracują razem, aby szybko znaleźć i zrekrutować zespół, który stawi czoła nowo przebudzonemu zagrożeniu. Jednak pomimo powstania tej bezprecedensowej ligi bohaterów – Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha – może być już za późno, aby uratować planetę przed atakiem o katastrofalnych rozmiarach.

Na DC FanDome ujawniono, że film zostanie wydany w HBO Max w 2021 roku, jako podzielony na cztery godzinne części miniserial, ale również jako jeden czterogodzinny film.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu