Oscar Isaac jako Moon Knight w produkcji Disney+?

Oscar Isaac i Disney+ prowadzą rozmowy na temat Moon Knight, nowej produkcji platformy streamingowej, w której aktor miałby wcieli się w główna rolę, Marca Spectora walczącego z przestępczością jako tytułowy Moon Knight. 

Choć widzowie z niecierpliwością czekają wciąż, by zobaczyć Oskara Isaaca w najnowszej wielkoekranowej adaptacji Diuny, on już myśli nad swoim kolejnym projektem. Deadline donosi, iż rozpoczął rozmowy z Disney + , aby zagrać tytułową rolę w serialu Moon Knight.

Wiadomość ta pojawiła się, gdy platforma streamingowa przyspieszyła rozwój serii Ms. Marvel i She-Hulk z castingami odpowiednio Iman Vellani i Tatiany Maslany w tytułowych rolach. Seria Moon Knight, którą pisze i rozwija Jeremy Slater z The Umbrella Academy, została oficjalnie ogłoszona w zeszłym roku przez dyrektora kreatywnego Marvela, Kevina Feige’a.

Stworzony przez Douga Moencha i Dona Perlina w 1975 roku dla Werewolf by Night, Moon Knight jest alter ego Marca Spectora, syna żydowsko-amerykańskiego rabina, który wyrósł na boksera wagi ciężkiej, a następnie żołnierza piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych. Pozostawiony na śmierć podczas misji w Egipcie zostaje wojownikiem lunarnego bóstwa Khonshu.

Oscar Isaac jako Moon Knight w produkcji Disney+?

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu