Jedno z najpopularniejszych MMORPG na świecie otrzyma wydanie pudełkowe

Koch Media razem z Pearl Abyss połączyli siły, aby wydać wersję pudełkową uznanego MMORPG Black Desert na terenie Europy, Ameryki Północnej, Australii i Nowej Zelandii. Black Desert Prestige Edition będzie zawierać mnóstwo ekskluzywnych przedmiotów do gry, takich jak kostiumy premium, dodatkowy pet i więcej. Prestige Edition pojawi się w sprzedaży na platformy Playstation 4 oraz Xbox One jeszcze w tym roku.

Black Desert to MMORPG akcji z otwartym światem, najnowocześniejszą oprawą graficzną i systemem walki opartym o umiejętności postaci, całkowicie redefiniującym gatunek. Black Desert zawiera najbardziej zaawansowany kreator postaci na rynku, pozwalający graczom na wcielenie się w unikalne postaci. Gra znana jest z intuicyjnej kontroli, oraz pięknego i rozbudowanego świata. Jest już dostępna w ponad 150 krajach i 12 językach, dla ponad 30 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu