“Call of Duty Black Ops: Cold War” – znamy datę premiery

Kultowa, najlepiej sprzedająca się seria w historii Call of Duty powraca do fanów na całym świecie, dzięki zupełnie nowemu Call of Duty: Black Ops Cold War.

Bezpośrednia kontynuacja oryginalnego, uwielbianego przez fanów Black Ops, osadzona na początku lat 80. XX wieku, Black Ops Cold War, przenosi graczy w głąb geopolitycznie zmiennego uniwersum Zimnej Wojny we wciągającej grze, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje. Oprócz kampanii fabularnej, Black Ops Cold War wprowadzi arsenał broni i wyposażenia z okresu Zimnej Wojny do nowej generacji rozgrywki wieloosobowej Black Ops oraz zupełnie nowe doświadczenia w kooperacyjnym trybie Zombie. Rozgrywka z trybu wieloosobowego zostanie zaprezentowana 9 września.

„Cieszymy się, że możemy wypuścić kolejny przebojowy tytuł spod znaku Call of Duty, jednej z najbardziej kultowych serii w branży rozrywkowej z ponad 100 milionami graczy na konsolach, komputerach PC i urządzeniach mobilnych”

-powiedział Bobby Kotick, dyrektor generalny Activision Blizzard.

Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się na całym świecie 13 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC poprzez Battle.net. a w wersji na nową generację będzie dostępne w okresie świątecznym 2020, w zależności od ostatecznej daty premiery nowych konsol. Dostępne będą trzy wersje: standardowa, międzygeneracyjna oraz definitywna.

Na PS Store pojawiła się informacja o wstecznej kompatybilności, więc będziemy mogli skorzystać z każdej edycji, zapewne wersja definitywna jak i międzygeneracyjna będą miały dodatki dla PS5 oraz Xbox Series X.

Poniżej zwiastun wyczekiwanego Call of Duty:

Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu