„James Bond” powraca? Serial od Amazona na horyzoncie!

Nadchodzi powrót do uniwersum Jamesa Bonda w formie serialu. Amazon Prime Video ma zielone światło 007’s Road to a Million, wyścig dookoła świata oparty na kultowym brytyjskim szpiegu.

Według Variety projekt był realizowany w Prime Video od lat, na długo przed tym, jak Amazon przejął studio James Bond MGM za 8,5 miliarda dolarów. Produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku, a castingi są już oficjalnie w toku.

Firma produkcyjna 72 Films poszukuje dwuosobowych zespołów, które będą rywalizować w ekscytującej globalnej misji z nagrodą pieniężną w wysokości 1 miliona funtów (1,3 miliona dolarów).

Wyzwania przetestują fizyczną i psychiczną wytrzymałość zawodników w kilku historycznych miejscach z filmów o Bondzie.

„Po raz pierwszy wpadłem na ten pomysł ponad trzy lata temu. Dan Grabiner i zespół UK Originals przenieśli to na zupełnie inny poziom” – powiedział dla Variety David Glover z 72 Films. „Praca z Michaelem Wilsonem i Barbarą Broccoli oraz serią Bonda to przywilej i spełnienie marzeń”.

Nowa seria konkursów rzeczywistości wyznacza okres przejściowy dla serii o Jamesie Bondzie, ponieważ producenci nadal poszukują nowego aktora, który przejąłby tytułową rolę od Daniela Craiga. Dopóki nie zostanie obsadzony nowy agent 007, możemy posmakować globalnych przygód Bonda dzięki nowej serii Amazon Prime Video.

Jeśli ten teleturniej brzmi prosto w twoją stronę, zadzwoń do rodzeństwa, S.O. lub najlepszego przyjaciela i wypełnij profil castingu. Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć rozwijać swoje międzynarodowe umiejętności szpiegowskie.

ŹródłoSceen Crush
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu