Horror „Zakonnica II” w IMAX, 4DX i ScreenX

8 września można się naprawdę przestraszyć. Najnowszy horror, kontynuacja pamiętnej Zakonnicy wkracza do kin, a do Cinema City z dodatkowym dreszczykiem w postaci efektów IMAX, 4DX i ScreenX. Widzowie mogą wybrać, co zadziała na nich najlepiej – gigantyczny ekran, ruchome fotele i efekty środowiskowe czy ekran, który otacza ich z trzech stron. Spokojniejszą premierową alternatywą będzie francuski dramat Siła naszych marzeń lub szereg specjalnych pokazów, w tym dwóch przedpremierowych.

Do Uniwersum Obecności dołącza premierowa Zakonnica II. Akcja horroru przenosi widzów do roku 1956 we Francji, gdzie siostra Irene po raz kolejny staje twarzą w twarz z przerażającą Valak – Demoniczną Zakonnicą. Jej zadaniem będzie powstrzymać zło rozprzestrzeniające się po świecie.  Sequel globalnego przeboju Zakonnica utrzymany jest w mrocznym, gotyckim klimacie grozy. Na ekranie ponownie zobaczymy Taissę Farmigę, Jonasa Bloqueta, Bonnie Aarons, czy Storm Reid. W Cinema City Zakonnicę II zobaczyć będzie można w formatach IMAX, 4DX i ScreenX, które pozwalają zatopić się w akcji filmowej, a w przypadku horroru zwielokrotniają efekty grozy i potęgują wrażenia strachu.

Drugim premierowym tytułem 8 września będzie kameralny, francuski dramat Siła naszych marzeń. Historia dziewczynki, która urodziła się i dorastała w otoczeniu koni w stajni wyścigowej swoich rodziców, która marzy, aby tak jak jej ojciec zostać dżokejem. Plany burzy wypadek, a pogrążona w rozpaczy dziewczyna całkowicie się załamuje. Dzięki wytrwałości rodziców i przy wsparciu stajennego, który ma niezwykły dar komunikowania się z końmi, bohaterka postanawia pokonać przeciwności losu i odzyskać to, co wydawało się stracone. Wzruszająca i podnosząca na duchu historia rodziny, którą trzyma razem siła jej marzeń.

We wszystkich kinach Cinema City w weekend 9 i 10 września zobaczyć będzie można przedpremierowe pokazy komedii Teściowie 2 oraz familijnego filmu Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy, który trafia do Oferty Rodzinnej. Ale to nie wszystko! Bollywoodzki thriller akcji Jawan, z Shah Rukh Khanem w roli głównej, będzie miał specjalne pokazy w dniach 8-10 września, a na specjalną prośbę widzów na ekrany powraca chiński film science-fiction Wędrująca Ziemia 2, którego seanse odbędą się 10 i 12 września. Zarówno Jawan jak i Wędrująca Ziemia 2 pokazane zostaną w wybranych kinach.

Maraton After

15 września Cinema City zaprasza na maraton filmowy serii After. Pokazane zostaną trzy tytuły After. Ocal mnie, After 4. Bez siebie nie przetrwamy oraz premierowo After 5. Na zawsze.  Widzowie w jeden wieczór przeżyją podróż przez burzliwą miłość na wielkim ekranie. Od pierwszego spojrzenia po ostatnią łzę, przeniosą się w świat namiętności, wyzwań i fascynujących zwrotów akcji.

Repertuar i bilety dostępne są na stronie www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu