„Horizon Forbidden West” – zwiastun historii z polskim dubbingiem

Do Sieci trafił najnowszy zwiastun gry Horizon Forbidden West. Dzięki niemu gracze poznają nowych bohaterów, którzy pojawią się w nowym rozdziale przygód Aloy. 

Horizon Forbidden West to pierwsza w tym roku gra od Sony Interactive Entertainment, która trafi wyłącznie do posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5.

Premiera Horizon Forbidden West odbędzie się już 18 lutego i w ostatnim czasie studio Guerilla Games ujawniło wiele informacji na temat maszyn czy grupach społecznych, jakie spotkamy w trakcie nowej przygody Aloy. Jednak do tej pory wciąż nie było do końca wiadomo, na czym ona polega. Dlatego firma Sony Interactive Entertainment opublikowała nowy zwiastun fabularny, aby odpowiedzieć na następujące pytania.

Czy Aloy pokona niebezpieczeństwa dziczy i upora się z przewinieniami z przeszłości, aby ocalić umierającą planetę? Czy podoła wyzwaniu jakim jest kończąca świat zaraza? Odpowiedzi na te pytania gracze będą mogli poznać 18 lutego. Ale już teraz studio Guerrilla zapewnia, że bohaterka kultowej gry nie będzie samotnie mierzyć się z wyzwaniami, jakie czyhają w Horizon Forbidden West. Dołączą do niej zarówno nowi, jak i znani towarzysze, w tym Varl i Erend, a także nowi sojusznicy, jak Zo, Alva oraz Kotallo.

Co więcej, już dziś wszyscy fani świata Horizon mogą zapoznać się z wyjątkowymi grafikami z nadchodzącego tytułu, w tym z niektórymi z najniebezpieczniejszych maszyn, jakie napotka na swojej drodze Aloy. Gracze poznają również takie postacie jak Sylens, Hekarro, wodza plemienia Tenakth czy tajemniczą Tildę, która ma związek ze starożytną przeszłością.

Ponadto udostępniono nowy zwiastun promocyjny, prezentujący polską wersję językową.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu