Wydawnictwo Olesiejuk i Egmont opowiedzą o zapowiedziach Star Wars na 2022

Odlot w odległe galaktyki, czyli Wydawnictwo Olesiejuk i Egmont dzielą się planami wydawniczymi na 2022.

Wydawnictwo Olesiejuk zaprosiło Wydawnictwo Egmont na spotkanie online, które odbędzie się 26 stycznia. To właśnie wtedy fani i fanki Gwiezdnych Wojen poznają plany wydawnicze książek i komiksów na 2022 rok. Wydarzenie wspiera sieć Księgarnie Świat Książki.

Spotkanie rozpocznie się o 18:00 i potrwa dwie godziny. Poprowadzi je Michał Madanowicz, star warsowy YouTuberznany jako Wściekłe Wąsy. Podczas transmisji przedstawiciele wydawnictw – Rafał Przyborowski (Wydawnictwo Olesiejuk) i Tomasz Kołodziejczak (Egmont) opowiedzą o zapowiedziach książek i komiksów ze świata Star Wars. W drugiej części wydawcy oddadzą głos tłumaczom i redaktorom, m.in. Annie Hikiert-Berezie czy Magdzie Kozłowskiej.

Transmisję będzie można obejrzeć na profilach facebookowych i kanałach YouTube Wydawnictwa Olesiejuk i Księgarń Świat Książki.

Pełne informacje w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1244124366074694

Serdecznie zapraszamy!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu