Hilary Swank i Michael Ealy w nowym thrillerze Lionsgate „Fatale”

Lionsgate wydało oficjalny zwiastun Fatale – nadchodzącego thrillera psychologicznego, w którym Michael Ealy jako Darrick, odnoszący sukcesy agent sportowy, patrzy jak jego idealne życie odwraca się do góry nogami. Odkrywa, że ​​seksowna i tajemnicza kobieta, z którą miał szaloną, jednonocną przygodę, jest zdeterminowanym detektywem policyjnym, który wplątuje go w swoje ostatnie śledztwo. Kiedy desperacko próbuje poukładać wszystkie elementy razem, wpada jeszcze bardziej w jej pułapkę, ryzykując utratą rodziny, kariery, a nawet życia.

W filmie u boku Michaela w roli głównej występuje zdobywczyni Oscara Hilary Swank znana m.in. z Nie czas na łzy, a także tacy aktorzy jak:  Mike Colter, Tyrin Turner, Sam Daly, Kali Hawk, David Hoflin, Damaris Lewis i Geoffrey Owens.

Fatale wyreżyserował Deon Taylor na podstawie scenariusza napisanego przez Davida Loughery’ego. Producentem filmu jest Roxanne Taylor, partner Taylor’s Hidden Empire Film Group, a producentem wykonawczym jest partner Robert F. Smith.

Film zadebiutuje w kinach już 18 grudnia tego roku. Poniżej znajdziecie zwiastun:

Źródłocomingsoon
Grafikacomingsoon
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu