„Władca Pierścieni” od Amazonu z powiększoną obsadą

Serial w uniwersum wytworzonym przez Tolkiena to niewątpliwie coś, na co czekają wszyscy, których oczarowały przygody Bilbo Bagginsa lub z zapartym tchem obserwowali zmagania Drużyny Pierścienia z przeciwnościami, jakie napotykały ich w drodze.

 

Serial, mimo niesprzyjającej sytuacji powstaje, a do ekipy pracującej w Nowej Zelandii dołącza właśnie dwadzieścia nowych twarzy, które wzbogacą świat Śródziemia. Na szklanym ekranie będziemy mogli zobaczyć: Benjamina Walkera (Abraham Lincoln: Łowca Wampirów), Cynthie Robinson (Spartakus), Ian Blackburn, Kip Chapman (Bellbird), Anthony Crum (Hush), Maxine Cunlife (The World is Full of Married Men), Trystan Gravelle (Pod Ciemnymi gwiazdami), Lenny Henry, Thusitha Jayasundera (Cudzoziemiec), Fabian McCallum, Simon Merrells  (Knightfall), Geof Morrell (Red Christmas),  Peter Mullan (Ozark), Lloyd Owen (Apollo 18), Augustus Prew (Almost Love), Peter Tait (Władca Pierścieni: Powrót Króla), Alex Tarrant, Leon Wadham (Pork Pie), Sara Zwangobani (Hańba).

Jak widać, lista jest naprawdę ciekawa. Można na niej znaleźć parę znanych nazwisk, jednak dla niektórych z wymienionych aktorów będzie to debiut filmowy lub pierwsza większa produkcja, w której będą brali udział. Może już niedługo będziemy mogli zobaczyć zupełnie nowe gwiazdy filmowe? Czas pokarze.

Dawid Szczęsny
Dawid Szczęsny
Jedyne, co wie to to, że nic nie wie, a im więcej wie o czymkolwiek, tym bardziej utwierdza się w fakcie, że nie wie nic o niczym. Humanista, przynajmniej według dobranych rozszerzeń. Mól książkowy i gracz komputerowy, miłośnik kultury i popkultury. Okazjonalny muzyk i poeta.

Popularne w tym tygodniu