Nowe nazwiska w obsadzie serialu „Hawkeye”

Dopiero co pisaliśmy, że nareszcie wiadomo, kto zagra Kate Bishop w nadchodzącym serialu Disneya – Hawkeye, a już pojawiła się nowa informacja. Dotyczy ona nowych osób w obsadzie produkcji z Rennerem i Steinfeld. A pojawiły się zacne nazwiska.

Wprawdzie już gdzieś słyszeliśmy już czytaliśmy o tym, że wspomniane niżej osoby są brane pod uwagę przy obrazie Disneya, ale dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, kto wystąpi w serialu o łuczniku z Avengers.

Pierwszą osobą, która dołączyła do obsady tytułu, jest Florence Pugh. Aktorka pojawi się niebawem w filmie o przygodach Czarnej Wdowy. Zarówno w kinowej produkcji, jak i serialu zagra ona Yelenę Belovą. W obrazie zobaczymy także Verę Farmigę. Aktorka zagra Eleanor Bishop – matkę Kate Bishop.

Kto jeszcze dołączył do ekipy? Fra Fee, Tony Dalton, Alaqua Cox i Zahn McClarnon.

Reżyserią produkcji zajmują się Amber Finlayson i Katie Ellwood. Jej premiera została ustalona na jesień 2021.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu