HBO Max będzie dostępne w Polsce

Andy Forssell, Head of HBO Max Global, ogłosił podczas konferencji Web Summit, że serwisy streamingowe HBO, które dostępne są w Europie, zostaną zaktualizowane do HBO Max w drugiej połowie 2021 roku.

Do tej pory HBO Max było platformą działającą jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych, natomiast w Europie posiadamy HBO GO, które różnią się swoją zawartością. Od przyszłego roku jednak zostanie to zmienione. Nie wiemy natomiast czy tak jak w USA, będziemy dostawać treści w formie hybrydowej, czyli w momencie kiedy najnowsze filmy wchodzą do kin to na platformę HBO również. Agnieszka Niburska PR Director HBO Europe stwierdziła:

Będziemy pozyskiwać kontent programowy, który może nie być dostępny dla wszystkich rynków, ale duża jego część na pewno będzie się pokrywać

Nie jesteśmy pewni również co do wzrostu ceny abonamentu, HBO Europe chce pozostać konkurencyjne, ale wszystko okaże się z czasem.

Źródłona ekranie
Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu