„Halo Infinite” – bohaterowie powstają w aktorskim zwiastunie

Znana z niesamowitych zwiastunów i reklam w formie aktorskiej, franczyza gier wideo Halo dodała do swojego portfolio kolejny trailer – tym razem Halo Infinite.

Wideo rzuca światło na różnych ludzi, prezentujących akty odwagi i heroizmu. Od pasterza broniącego swojego stada i brata przed wilkiem, przez kobietę chroniącą dom, w którym jest udzielana pomoc rannemu żołnierzowi, po Master Chiefa, oglądającego pole bitwy, by później samemu wpaść w wir walki.

Jak głosi opis zwiastuna:

Przez całą historię ludzkości, bohaterowie powstawali, gdy byli wezwani. Master Chief niesie każdy akt odwagi ze sobą, do swojej najtrudniejszej bitwy. Zawsze wierzyliśmy w bohaterów, teraz czas zostać jednym z nich.

Halo Infinite zadebiutuje już za tydzień – 8 grudnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu