„Magic Mike” – powstanie kolejna część, od HBO. Channing Tatum w obsadzie

Warner Bros. Pictures ogłosiło, że trwają prace nad trzecią częścią filmu Magic Mike. Tym razem jednak produkcja trafi tylko do streamingu.

Jak podają źródła, Magic Mike 3 zadebiutuje na HBO Max, tym samym całkowicie rezygnując z wyświetlania w kinach. Co więcej, ogłoszono, iż Channing Tatum powróci w swojej roli Mike’a Lane’a.

Nie ma słów, by wyrazić, jak podekscytowany jestem wyważeniem drzwi do świata Magic Mike’a ze Stevenem, Gregiem i Reidem, oraz niesamowitymi ludźmi z HBO Max. StripPERversum nigdy nie będzie już takie samo.

– mówi w oświadczeniu Tatum.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części, reżyserią „trójki” zajmie się Steven Soderbergh, a scenariuszem – Reid Carolin. Szczegółowe informacje na temat fabuły nie są na razie znane, a w kontekście obsady – nie wiemy czy inni aktorzy, poza Tatumem, również powrócą.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu