„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 23 kwietnia

-

Scenarzysta i reżyser Rian Johnson zabiera fanów za kulisy scen, ujawnia tajemnice produkcji, nigdy wcześniej niepokazywane materiały i sceny niewykorzystane.

W najnowszej produkcji Lucasfilm Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Produkcja Lucasfilm Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – kolejna przepełniona akcją część sagi Gwiezdnych wojen – zyskała uznanie krytyków oraz 1. miejsce na liście najbardziej dochodowych produkcji 2017 roku. W tym zachwycającym wizualnie filmie powracają znani bohaterowie – Luke Skywalker, księżniczka Leia, Chewbacca, Yoda, R2-D2 i C-3PO oraz zostają przedstawione dalsze losy nowych postaci – Rey, Finna, Poe i Kylo Rena. Film dostępny będzie na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 23 kwietnia.

„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 23 kwietnia

Dodatki specjalne:

 • Reżyser i Jedi – Wybierz się w intymną podróż ze scenarzystą i reżyserem Rianem Johnsonem, aby odkryć kulisy scen i doświadczyć, jak wygląda dowodzenie globalnym przedsięwzięciem i fenomenem kulturowym.
 • Równowaga Mocy – Odkryj mitologię Mocy i dowiedz się, dlaczego Rian Johnson postanowił zinterpretować ją w tak unikatowy sposób.
 • Kulisy tworzenia scen:
  Rozpalanie iskry: Kosmiczna bitwa – Przyjrzyj się tworzeniu epickich scen walki w kosmosie od doboru dźwięków wzmacniających akcję, poprzez efekty specjalne, aż do poznania osób, które były za to odpowiedzialne.
  Snoke – filmowcy wyjaśniają złożony proces tworzenia złowrogiego czarnego charakteru.
  Ostateczna rozgrywka na Crait – Poznaj szczegóły powstawania niezwykłego świata przedstawionego w finałowej konfrontacji, w tym wzajemne oddziaływanie pomiędzy realnymi lokalizacjami i efektami specjalnymi, tworzenie na nowo maszyn kroczących, projektowanie kryształowych lisów i wiele więcej!
 • Andy Serkis na żywo! – Scenarzysta i reżyser Rian Johnson prezentuje dwie ekskluzywne sekwencje z filmu przedstawiające Andy’ego Serkisa w trakcie pracy na planie przed wizualną obróbką zamieniającą go w Snoke’a.
 • Sceny niewykorzystane – Ze wstępem i opcjonalnym komentarzem reżysera i scenarzysty Riana Johnsona.
Agnieszka Michalska
Agnieszka Michalska
Pasjonatka czarnej kawy i białej czekolady. Wielbicielka amerykańskich seriali i nienasycona czytelniczka książek, ale nie znosi romansów. Podróżuje rowerem i pisze fantastyczne powieści - innymi słowy architekt własnego życia.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu