„Grease” – prequel kultowego musicalu ma już reżysera!

Wśród szalejącej epidemii trudno o dobrą wiadomość. Wiele oczekiwanych produkcji zostało wstrzymanych, część z nich zupełnie odwołano. Jednak są takie tytuły, którym nie straszne wirusy. Praca nad prequelem Grease wciąż trwa. Projekt właśnie zyskał reżysera.

Nowy musical będzie nosił tytuł Summer Lovin i opowie o wakacyjnej miłości Danny’ego i Sandy, której szczegóły znaliśmy dotąd wyłącznie dzięki piosence „Summer Nights”. Paramount Pictures podało już nazwisko reżysera, który będzie odpowiadał za realizację filmu. Za kamerą stanie Brett Haley, który ma na swoim koncie produkcje takie jak: Głośne bicie serc czy Szukając Alaski. Obsada ani data premiery zapowiadanego prequelu nie są jeszcze znane.

Grease to kultowy amerykański musical z 1978 roku. Utwory takie jak „You Are The One That I Want” czy „We Go Together” nie tracą na popularności. Główne role w filmie zagrali John Travolta i Olivia Newton-John. Obraz opowiadał historię wakacyjnej miłości Sandy i Danny’ego. Para przysięga sobie miłość, a następnie rozstaje się, ponieważ dziewczyna ma wrócić do Australii. Tak się jednak nie staje i bohaterowie ponownie spotykają się w liceum w USA.

ŹródłoScreenCrush
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu