„Gran Turismo” – maksymalny poziom wrażeń w IMAX, 4DX i ScreenX!

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez emocje, akcję i przygodę! Gran Turismo weszło w miniony weekend na ekrany Cinema City, oferując niezapomniane doznania kinowe, które przenoszą w świat wyścigów i adrenaliny.

Gran Turismo jest oparty na niezwykłej historii nastolatka i jego prawdziwej pasji. Jann Mardenborough (Archie Madekwe) to nastoletni gracz Gran Turismo, najbardziej legendarnego symulatora wyścigów samochodowych. Dzięki udziałowi w konkursie organizowanemu przez Playstation i Nissana poznaje byłego kierowcę wyścigowego (David Harbour) i idealistycznego dyrektora sportów motorowych (Orlando Bloom), z którymi wspólnie zaryzykują wszystko, aby zmierzyć się z najbardziej elitarnym sportem na świecie. W filmie zobaczymy prawdziwego Janna, który był głównym kierowcą-kaskaderem podczas scen wyścigów. Gran Turismo wchodzi na ekrany Cinema City w trzech formatach – IMAX, 4DX i ScreenX, zaskakując niebywałą dynamiką i realizmem i przenosząc w środek nieokiełznanego świata wyścigów.

 

"Gran Turismo" – maksymalny poziom wrażeń w IMAX, 4DX i ScreenX!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu