„Strażnicy Galaktyki: Volume 3” w IMAX, 4DX i ScreenX

W tym tygodniu Strażnicy Galaktyki: Volume 3 we wszystkich formatach w Cinema City. Warto wybierać miejsca w IMAX, 4DX i ScreenX, żeby z najlepszych pozycji razem ze strażnikami bronić wszechświat! W ekranizacji słynnego komiksu w reżyserii Jamesa Gunna wystąpią Chris Pratt, Zoe Saldaña, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel i Sylvester Stallone. 5 maja premierowo zobaczymy także Jestem otchłanią – mroczny thriller czołowego włoskiego autora kryminałów (Donato Carrisi).

Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Trzecia część przygód szalonej bandy odmieńców, którzy zawojowali wyobraźnią widzów na całym świecie już z początkiem maja pojawi się w każdy możliwym formacie w Cinema City. Emocje filmowe przed nami, ale już wiemy, że Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa – zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Jednak wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa – misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Jestem otchłanią

Sprzątający mężczyzna wie, że właśnie w tym, co ludzie wyrzucają, kryją się ich najgłębsze sekrety. Wierzy, że „Śmieci wyrzucane przez człowieka opowiadają jego prawdziwą historię. Bo, w przeciwieństwie do ludzi, śmieci nie kłamią”. Umie interpretować przedmioty, odkrywać ich tajemnice oraz potrafi je wykorzystywać do znajdowania swoich ofiar. Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się powstrzymać i ratuje jej życie. Dziwi się sam sobie, początkowo ucieka, ale później wraca, aby przyglądać się jej z ukrycia. Wie, że dziewczyna skrywa tajemnicę i potrzebuje pomocy. Niestety w ten sposób ściąga na siebie uwagę Łowczyni, która nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji, a jest coraz bliżej.

Pokazy przedpremierowe:

Od 5 do 7 maja – Trzej muszkieterowie: D’artagnain. Akcja filmu toczy się w królestwie podzielonym wojnami religijnymi i stale zagrożonym inwazją Anglii. Garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję. Głównym bohaterem jest d’Artagnan, który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos, Portos i Aramis. To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za dalsze losy Francji.

7 maja – Super Mario Bros. Film to najnowsza animacja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich Minionki oraz Sing. Produkcja jest oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Gra ma wielu fanów do dziś i jest jedną z najpopularniejszych gier w historii.

11 maja Osiem gór opowiada o trzydziestoletnim Pietro, który decyduje się zostawić za sobą życie dużego miasta i wyjechać w góry. Prawdziwie wolny i szczęśliwy czuje się jedynie w dzikich Alpach, gdzie spędzał w dzieciństwie każde lato. Zaszczepiona w nim miłość do gór i odkrywania nowych ścieżek każe mu wyruszyć w świat, w którym nowe znajomości i stare przyjaźnie staną się ścieżką do odnalezienia siebie.

Repertuar i bilety dostępne są na stronie www.cinema-city.pl

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu