Przebojowe Trolle podbijają 4DX

Świąteczny sezon w kinie Cinema City zapowiada się niezwykle ekscytująco! Weekend rozpoczyna RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ: od piątku do niedzieli (1-3 grudnia) Cinema City zaprasza na wyjątkowy seans, który przenosi w świat muzycznych talentów, poprzez muzykę, sztukę i inspiracje. Premierowo zobaczymy również: Trolle 3, kontynuację przygód ulubionych, kolorowych stworków, w kinach także w formacie 4DX oraz Uśmiech losu, poruszający serca widzów film o nadziei, miłości i odwadze. Przedpremierowo Cinema City pokaże propozycję dla najmłodszych kinomanów Kicia Kocia pod choinkę. W wybranych kinach pojawi się także premierowo Koliber.

Animacja Trolle 3

Szaleni bohaterowie znanej serii powracają do kin. Ich przygody nadal budzą emocje: tym razem, po wielu perturbacjach Poppy i Branch są wreszcie oficjalną parą. Wychodzi jednak na jaw, że Branch ma za sobą tajemniczą przeszłość. Dawno temu wraz z braćmi należał do ulubionego boysbandu Poppy – BroZone. Zespół rozpadł się, a jego członkowie już dawno nie utrzymują ze sobą kontaktu. Ale gdy jeden z braci zostaje porwany przez parę nikczemnych złoczyńców, Branch i Poppy wyruszają na pomoc. Chcą ponownie zjednoczyć rodzinę i uratować Floyda. O tym, co mu naprawdę grozi przekonają się widzowie w salach kinowych, a w Cinema City dodatkowe emocje zapewnią pokazy w formacie 4DX, gwarantującym jeszcze większą dawkę zabawy dla całej rodziny.

Uśmiech losu jest historią fotografa ze Śląska, przybywającego na małą grecką wyspę, aby objąć spadek po stryju. Na miejscu okazuje się, że w testamencie otrzymał kamienny szałas oraz kawałek pola. Rozczarowany spadkiem Andrzej chce się go jak najszybciej pozbyć i wrócić do kraju, co utrudnia konieczność odpracowania odziedziczonego również długu. Plan i decyzje, które dotychczas wydawały się oczywiste, komplikują się, kiedy Andrzej poznaje Lenę. To, co wydarzy się wkrótce, zmieni jego spojrzenie na świat i zmusi do zadania pytania – co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze?

W wybranych kinach Cinema City pokazany zostanie Koliber, piękna historia rozpoczynająca się w skąpanej słońcem Toskanii lat 70. Błogie wakacje rodziny Carrerów upływają w rytmie muzyki The Beatles, na morskich kąpielach i wystawnych kolacjach. Wszystko się zmienia, gdy najstarszy syn poznaje piękną dziewczynę, która na zawsze zagości w jego sercu, zmieniając losy całej rodziny. Stajemy się świadkami pełnego emocji trójkąta miłosnego między chłopakiem a dwiema kobietami. Oczami bohatera śledzimy dzieje rodziny na tle rzymskich uliczek, śródziemnomorskich klifów i paryskich alejek. To epicka podróż poprzez czas, przestrzeń i porywy serca mężczyzny, którego koleje losu stają się żywą kroniką florenckiego rodu na tle 50 lat włoskiej historii.

Muzyczny weekend w Cinema City z Beyoncé od 1 do 3 grudnia

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ pokazuje pełną trasę koncertową, od jej powstania, przez otwarcie w Sztokholmie, aż po finał w Kansas City. Opowiada o intencjach i marzeniach Beyoncé, podkreśla jej ciężką pracę oraz zaangażowanie w każdy najmniejszy detal produkcji. Przyjęta z uznaniem trasa koncertowa Beyoncé stała się przestrzenią wolności i wspólnej radości dla blisko 3 milionów fanów na całym świecie.

Zimowy Maraton Horrorów: 8 grudnia

Już niebawem fanów strachu, adrenaliny i mocnych emocji czeka kolejny przerażający, choć też świąteczny maraton. Tym razem krew w żyłach zmrożą: Ścięta Noc, Nóż w nocnej ciszy, Sztuka zabijania i Noc dziękczynienia.

Nadchodzące premiery są idealną okazją do spędzenia Mikołajek w kinie albo podarowania seansu bliskim pod choinkę. Karta podarunkowa Cinema City jest idealnym prezentem dla miłośników kina, dającym dostęp do szerokiego wyboru filmów i niezapomnianych chwil, teraz ważna jest aż 12 miesięcy od daty zakupu. Szczegóły na https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/karta-podarunkowa

Pełny repertuar filmów i wydarzeń na stronie www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu