Gra DC Liga Superpets: Przygody Krypto i Asa – w planie wydawniczym Cenega

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra DC Liga SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa. Tytuł ukaże się w 2022 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem. 

Gra DC Liga Superpets: Przygody Krypto i Asa - w planie wydawniczym CenegaNajwiększy wróg Supermana powrócił, by sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt w całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki… to nie ma znaczenia, Lex chce uwięzić je wszystkie! 

Aby uprowadzić zabłąkane zwierzęta z całego Metropolis Lex wykorzystuje swoją armię LexBotów. Ten nikczemny plan chcą pokrzyżować Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom. 

 Ulubione postacie fanów 

· Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. 

· Uzyskaj pomoc od przyjaciół w tym PB, Mertona i Chipa, aby wykorzystać ich moc w walce z Lexem. 

 Ulepsz swoje moce i sprzęt 

· Pomóż Chipowi, Mertonowi oraz PB, aby odblokować nowe i potężne ulepszenia.

· Każda kolejna odblokowana zdolność Krypto i Ace będzie tematycznie dopasowana do postaci, od której się jej nauczyli. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni – Chip, da Ace moc wystrzeliwania dużej, zielonej wiązki światła, która zniszczy wszystkich wrogów na swojej drodze. 

· Trzy unikalne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. 

 Zmierz się z nemezis Supermana 

· Walcz z Lexem i jego maszynami: Lex Bot, LexBot Snake, LexBot Octopus oraz z różnymi odmianami standardowych wrogów, których spotkasz na swojej drodze. 

 Meta gra o adopcji zwierzaków 

Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w swoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im odpowiednie domy w Metropolii. 

Grę można już zamawiać w sklepach z grami.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu