„Ghostwire: Tokyo” – zwiastun przedpremierowy

Zbliża się premiera Ghostwire: Tokyo – nowej gry od Tango Gameworks dostępnej na PlayStation 5 i PC. Wobec tego podczas wydarzenia State of Play zaprezentowano przedpremierowy zwiastun, który teraz jest dostępny dla wszystkich.

Ghostwire: Tokyo ukaże się już 25 marca tego roku. Nowa gra twórców serii The Evil Within (która pierwotnie miała być jej trzecią odsłoną) trafi w pierwszej kolejności na PlayStation 5 i PC, dlatego PlayStation zdecydowało się zaprezentować zwiastun premierowy produkcji na swym pokazie State of Play. Składa się on z fragmentów rozgrywki i scenek fabularnych.

Jak daleko się posuniesz, żeby uratować miasto? Po tym, jak fala tajemniczych zniknięć spustoszyła Tokio, a w miejsce ludzi na ulicach pojawili się nadnaturalni Przybysze, duet nietypowych sojuszników musi zacząć współdziałać, żeby poznać prawdę i zmierzyć się ze złowrogą siłą zagrażającą miastu w Ghostwire: Tokio.

Ponadto nowy zwiastun otrzymał także Ghostwire: Tokyo – Preludium, czyli fabularny prequel przedstawiony w formie powieści graficznej. Ta darmowa produkcja pozwoli zainteresowanym poznać historię śledztwa, które zapoczątkowało tajemnicze wydarzenia, jakie poznamy w Ghostwire: Tokio.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu