„Syberia: The World Before” – premiera pudełkowa przesunięta na 30.03.2022

„Drodzy fani Syberia: The World Before, ze względów logistycznych pudełkowe wydanie gry na PC będzie dostępne w sklepach od 30 marca 2022 roku. Bardzo przepraszamy za to niewielkie opóźnienie i obiecujemy, że nie wpłynie ono negatywnie na jakość gry!” – Kooch Media
Syberia
Kadr z gry Syberia: The World Before / Microdis
Jednocześnie możemy się pochwalić kto udzielił głosów głównym bohaterkom:
  • Beata Wyrąbkiewicz wcieliła się w Kate Walker. Aktorka jest znana m.in. z serii Barbie, Fineasz i Ferb, High School Musical, Kaczor Donald przedstawia, Diablo III, League of Legends, Dragon Age: Początek i wielu innych produkcji.
  • Elżbieta Gertner jest natomiast polskim głosem Dany Roze. Wcześniej oglądać ją można było m.in. w Na Wspólnej, Prawie Agaty, a usłyszeć w Czarownicy, Auta 2 czy Dragon Age: Początek.
O Syberia: The World Before:

Vaghen, 1937 rok: Dana Roze to siedemnastoletnia dama, której błyskotliwa kariera pianistki właśnie się rozpoczyna. Jednak nad jej przyszłością zaczynają pojawiać się cienie, gdy faszystowski Brązowy Cień wisi nad Europą, grożąc drugą wojną światową.

Tajga, 2004 rok: Kate Walker walczy o przetrwanie najlepiej, jak potrafi, uwięziona w kopalni soli, gdy tragiczne wydarzenie pcha ją w objęcia nowej przygody w poszukiwaniu swojej tożsamości.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu