E3 2023 oficjalnie odwołane!

Niestety spieszymy ze smutną informacją. 

Po problemach w 2020 roku z powodu COVID-19, dziwacznej obecności cyfrowej w 2021 roku i odwołaniu w 2022 roku, E3 2023 miało być wielkim powrotem do formy dla ogromnego wydarzenia skupionego na grach wideo. I to z oddzielnymi dniami dla obu prasy i opinii publicznej. Niestety jednak tak się nie stanie, ponieważ wydarzenie zostało oficjalnie odwołane.

IGN po raz pierwszy poinformował, że organizacja wysłała dzisiaj e-maile z informacją, że wydarzenie „po prostu nie wzbudziło zainteresowania niezbędnego do przeprowadzenia go w sposób, który pokazałby rozmiar, siłę i wpływ [branży]” i dlatego nie było posuwać się naprzód w tym roku w formie fizycznej lub cyfrowej. Oficjalne konto E3 na Twitterze potwierdziło tę wiadomość wkrótce potem.

Globalny wiceprezes Gaming ReedPop Kyle Marsden-Kish wydał oświadczenie w sprawie anulowania.

„To była trudna decyzja ze względu na cały wysiłek, jaki my i nasi partnerzy włożyliśmy w organizację tego wydarzenia, ale musieliśmy zrobić to, co jest dobre dla branży i co jest dobre dla E3. Doceniamy i rozumiemy, że zainteresowane firmy nie miałyby gotowych grywalnych wersji demonstracyjnych, a wyzwania związane z zasobami sprawiły, że obecność na targach E3 tego lata była przeszkodą, której nie były w stanie pokonać. Przepraszamy tych, którzy zobowiązali się do udziału w E3 2023, że nie możemy zaprezentować pokazu, na który zasługujecie i którego można się spodziewać po wydarzeniach ReedPop”.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu