„Ghostwire Tokyo Prelude” – poznaj historię gry od Tango Gameworks za sprawą powieści wizualnej

Ghostwire Tokyo – nowa gra od Tango Gameworks posiada dość tajemniczą historię. Dlatego deweloperzy oraz Bethesda przygotowali powieść visual novel, która przybliża realia opowieści.

Studio Tango Gameworks oraz wydawnictwo Bethesda z wielką radością ogłaszają  premierę powieści wizualnej Ghostwire Tokyo – Preludium, która jest dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Wszyscy gracze korzystający ze Steam i Epic Games Store będą mogli pozyskać Preludium za darmo od 8 marca 2022 r.

>> Polecamy: Widzieliśmy „Ghostwire Tokyo”. Oto nasze pierwsze wrażenia” <<

W tej pasjonującej przygodowej powieści wizualnej dołączasz do tajemniczego KK i jego grupy detektywów od zjawisk nadprzyrodzonych, którzy próbują rozwiązać sprawę niezwykłych zniknięć, ale w toku pracy natrafiają na coś dużo poważniejszego. Gracze mogą wybierać rozmaite interakcje pomiędzy współpracownikami KK, aby poznać ich historię w tym unikalnym prequelu Ghostwire, aby w dniu premiery 25 marca móc śmiało wyruszyć na ulice Ghostwire: Tokyo.

Gracze, którzy zamówią Ghostwire: Tokyo w wersji cyfrowej Deluxe Edition przed premierą w sklepie PlayStation Store, uzyskają wczesny dostęp do gry 22 marca 2022 r. Otrzymają również dostęp do pakietu strojów Streetwear, stroju Shinobiego oraz broni Kunai.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu