„Elex II” jest już dostępny w sprzedaży – Ruszaj w drogę, Jax!

Elex II to kontynuacja Elex, klasycznej gry RPG z otwartym światem autorstwa wielokrotnie nagradzanego studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego za serie Gothic i Risen. W Elex II gracz powróci na postapokaliptyczny, fantastycznonaukowy Magalan, badając jego ogromne przestrzenie dzięki plecakowi odrzutowemu, i przeżyje wspaniałą przygodę w dowolny, wybrany sposób.

Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny Elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…

Przeczesuj ogromny, misternie zaprojektowany, zróżnicowany i całkowicie unikalny świat, pełen licznych frakcji i osadzony w postapokaliptycznym, fantastycznonaukowym uniwersum.

Od dziś gracze z całego świata mogą stać się bohaterami Magalana! Naukowo fantastyczne RPG Elex II jest już dostępne na PC i konsolach, oferując do eksploracji tętniący życiem otwarty świat, a w nim pięć głównych frakcji: każda z własną fabułą, do której gracze mogą dołączyć i dzięki temu przeżywać inne przygody. Magalan jest pełen fantastycznych stworzeń, ukrytych sekretów i fascynujących widoków – nie ma ograniczeń dla odkrywców, możesz odwiedzić każde miejsce, które zobaczysz w grze. A dzięki poprawionemu plecakowi odrzutowemu Jaxa, eksploracja właśnie stała się o wiele ciekawsza. Podróżowanie z plecakiem odrzutowym pozwala wzlecieć na ten stary wieżowiec lub opaść jak piórko do głębokiej podziemnej jaskini nie łamiąc Jaxowi nóg.

WIĘCEJ NEWSÓW

Przygotuj się na niesamowitą przygodę w Elex II oglądając efektowny zwiastun premierowy z kawałkiem „Whiskey and Pills” autorstwa Billy’ego Idola.

Elex II
Elex II / Piranha Bytes
Czas odblokowania gry:
Elex II wystartował na konsolach PlayStation i Xbox o godzinie 15.00 polskiego czasu, a na Steamie będzie dostępny od godziny 19.00.
Główne cechy gry:
– Swobodnie zwiedzaj planetę Magalan, korzystając z wiernego plecaka odrzutowego, który pozwala szybko poruszać się po mapie, a nawet latać!
– Weź udział w dynamicznych walkach wręcz lub dystansowych, dzięki ulepszonemu systemowi sterowania.
– Nawiązuj interakcje z żyjącym światem, zamieszkanym przez wyjątkowych bohaterów niezależnych, którzy zapamiętają twoje czyny i zareagują na nie w odpowiedni sposób.
– Niegrywalne postacie dołączą do lub opuszczą twoją grupę, zależnie od twojego zachowania, a mogą także zginąć, co wpłynie w istotny sposób na główny wątek.
– Weź udział w historii, w której twoje wybory nie pozostają bez konsekwencji, wywołując szereg moralnych dylematów.
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu