„Ghostbusters: Afterlife” dostanie sequel!

Sony daje zielone światło tej produkcji! 

Żadne szczegóły nie są jeszcze oficjalne na temat kontynuacji Ghostbusters: Afterlife, która została ogłoszona podczas CinemaCon. Obecnie nie wiadomo, czy reżyser Jason Reitman powróci, chociaż jest to prawdopodobne.

Oczywiście nie powinno to być całkowitą niespodzianką, ponieważ Reitman wcześniej twierdził, że reboot z 2021 roku to podwaliny dla przyszłych filmów z serii, a teraz będzie mógł tę obietnicę spełnić.

W Ghostbusters: Afterlife, w nadziei na rozpoczęcie nowego życia, samotna mama i jej dwoje dzieci przyjeżdżają do małego miasteczka, aby wprowadzić się do zniszczonego wiejskiego domu w Oklahomie, który odziedziczyli po dziadku. Jednak wkrótce odkrywają swoje powiązanie z oryginalnymi Pogromcami duchów i tajnym dziedzictwem pozostawionym przez ich dziadka.

W rolach głównych: Carrie Coon jako Callie, Mckenna Grace jako Phoebe, Finn Wolfhard jako Trevor i Paul Rudd jako Mr. Grooberson. Dołączyły do nich oryginalne gwiazdy Ghostbusters: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts, wcielając się w swoje kultowe role odpowiednio jako Peter Venkman, Ray Stantz, Winston Zeddemore, Dana Barrett i Janine Melnitz.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu