Przeciek planów wydawniczych Sony. Remaster Horizon Zero Dawn i projekt od Hideo Kojimy w drodze.

3 października redakcja japońskiego portalu growego Gamatsu poinformowała, że posiada dokument, w którym zawarto plany wydawnicze Sony. Długo nie trzeba było czekać by ujrzał on światło dzienne.

Jak można wywnioskować z informacji, które możemy przeczytać, Sony Interactive Entertainment szykuje wielkie plany dla serii Horizon. Z danych wynika, że powstaje obecnie remaster Zero Dawn, produkcja VR osadzona w uniwersum, gra multiplayer na konsolę i PC oraz port Forbidden West dla komputerów.

Dokument potwierdza również doniesienia o przeniesieniu Returnal i Sackboya na PC. Wspomniano również o wciąż niewiele mówiących nam niezapowiedzianych tytułach jak Hearbreak, Carbon, Redstar, Bates, Camden. Co ciekawe w dokumencie wspomniano o projekcie Oceans, nad którym pieczę miałby trzymać Hideo Kojima. Być może jest to ukryte pod zastępczą nazwą samo Death Stranding 2, o którym słyszy się od jakiegoś czasu.

Trzeba jednak zauważyć, że wyciek obejmuje wyłącznie europejskich deweloperów, którzy nie stanowią wszystkich zespołów deweloperskich Sony. Według słów twitterowców, którzy w przeszłości byli źródłem trafnych growych przecieków, ujawnienie tajnego dokumentu Sony jest odpowiedzią na brak nowych konferencji State of Play w najbliższym czasie. Przyszłość pokaże czy informacje, które otrzymaliśmy się sprawdzą. Jednak trudno nie przyznać, że wygląda to bardzo prawdopodobnie, a część zawartych w dokumencie danych pokrywa się z tym o czym słyszało się od tygodni.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Popularne w tym tygodniu