Przeciek planów wydawniczych Sony. Remaster Horizon Zero Dawn i projekt od Hideo Kojimy w drodze.

3 października redakcja japońskiego portalu growego Gamatsu poinformowała, że posiada dokument, w którym zawarto plany wydawnicze Sony. Długo nie trzeba było czekać by ujrzał on światło dzienne.

Jak można wywnioskować z informacji, które możemy przeczytać, Sony Interactive Entertainment szykuje wielkie plany dla serii Horizon. Z danych wynika, że powstaje obecnie remaster Zero Dawn, produkcja VR osadzona w uniwersum, gra multiplayer na konsolę i PC oraz port Forbidden West dla komputerów.

Dokument potwierdza również doniesienia o przeniesieniu Returnal i Sackboya na PC. Wspomniano również o wciąż niewiele mówiących nam niezapowiedzianych tytułach jak Hearbreak, Carbon, Redstar, Bates, Camden. Co ciekawe w dokumencie wspomniano o projekcie Oceans, nad którym pieczę miałby trzymać Hideo Kojima. Być może jest to ukryte pod zastępczą nazwą samo Death Stranding 2, o którym słyszy się od jakiegoś czasu.

Trzeba jednak zauważyć, że wyciek obejmuje wyłącznie europejskich deweloperów, którzy nie stanowią wszystkich zespołów deweloperskich Sony. Według słów twitterowców, którzy w przeszłości byli źródłem trafnych growych przecieków, ujawnienie tajnego dokumentu Sony jest odpowiedzią na brak nowych konferencji State of Play w najbliższym czasie. Przyszłość pokaże czy informacje, które otrzymaliśmy się sprawdzą. Jednak trudno nie przyznać, że wygląda to bardzo prawdopodobnie, a część zawartych w dokumencie danych pokrywa się z tym o czym słyszało się od tygodni.

Patryk Łubiarz
Patryk Łubiarz
Już od czasów bycia małym kaszojadem, zakochany w pisaniu najróżniejszych tekstów. Bez względu na to czy to filmy, muzyka, książki czy gry, nigdy nie ma dość wchłaniania popkultury. Od lat brzdąka na gitarze intro do Nothing Else Matters, obiecując sobie karierę muzyka.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu