„Venom 3” dostaje zielone światło!

Sony szykuje trzecią część filmu!

Ta wiadomość nie jest całkowicie szokująca, ponieważ producentka wykonawcza Amy Pascal stwierdziła wcześniej, że trzeci film z serii, gdzie główna rola należy do Toma Hardy’ego, był „w fazie planowania”.

Jednak teraz wiemy, że kolejna odsłona jest już w pełnej fazie rozwoju i zostanie nakręcona przez studio. Nie podano żadnych szczegółów na temat kontynuacji Venom: Let There Be Carnage, choć oczywiście Hardy powróci jako Eddie Brock/Venom.

Po premierze kinowej 1 października film pobił pandemiczne rekordy kasowe, stając się drugą w tym roku najbardziej dochodową produkcją w USA, z obrotem krajowym przekraczającym 200 milionów dolarów i światowym ponad 480 milionów dolarów.

Venom: Let There Be Carnage wyreżyserował Andy Serkis na podstawie scenariusza napisanego przez Kelly Marcel, opartego na opowiadaniu Toma Hardy’ego i Marcel.

W sequelu wystąpili także powracający Michelle Williams, Reid Scott i Peggy Lu. Venom wprowadził także Woody’ego Harrelsona jako maniakalnego seryjnego mordercę Cletusa Kasady/Carnage’a, Naomie Harris jako Frances Barrison/Shriek oraz Stephena Grahama jako detektywa Mulligana.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu