Zajmij najlepsze miejsce na filmie „Spider-Man: poprzez Multiwersum”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na animację Spider-Man: poprzez Multiwersum. Produkcja wejdzie do kin 1 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Miles Morales powraca w drugiej części nagrodzonej Oscarem® animacji Spider – Man: Uniwersum. Spider-Man: poprzez Multiwersum wejdzie do kin w Polsce już 1 czerwca. W filmie z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy od 1 do 4 czerwca. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez https://multikino.pl/filmy/spider-man-poprzez-multiwersum   oraz aplikację.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu