Finalny trailer „Ghostbusters: Afterlife” nareszcie ujawniony!

I pojawia się w nim pewne nawiązanie związane z poprzednimi filmami! 

Nowy zwiastun Ghostbusters: Afterlife, który możecie sprawdzić poniżej, daje nam kolejny wgląd w długo oczekiwany powrót oryginalnego zespołu, w tym Billa Murraya, Dana Aykroyda i Erniego Hudsona. Wideo przedstawia również pojawienie się głównego antagonisty pierwszego filmu, Gozera, gdy bramy piekielne ponownie się otworzyły, wypuszczając duchy i potwory do małego miasteczka Summerville.

Główna fabuła Ghostbusters: Afterlife skupi się na samotnej matce i dwójce jej dzieci, które przyjeżdżają do małego miasteczka, by zamieszkać na zniszczonej, odziedziczonej po dziadku farmie. Rodzina szybko jednak odkrywa, że ma powiązania z oryginalnymi pogromcami duchów, a także poznaje sekretne dziedzictwo, jakie zostawił po sobie dziadek.

W filmie zobaczymy nominowane do Emmy Carrie Coon i Mckennę Grace, a obok nich wystąpi gwiazda serialu Stranger Things Finn Wolfhard oraz gwiazda Marvela – Paul Rudda. W swoich rolach powrócą aktorzy z „jedynki”: Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts.

Reżyserią Ghostbusters: Afterlife zajął się Jason Reitman, a scenariuszem – Gil Kenan. Premierę produkcji zaplanowano na 11 listopada tego roku.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu