Finał „Shadowhunters” będzie trwał więcej niż czterdzieści minut

0
Shadowhunters to serial oparty na książkach Cassandry Clare należących do cyklu Dary Anioła. Wcześniej powstał film, z inną obsadą, wiernie oddający to, co dzieje się z pierwszym tomie powieściowej serii, jednak nie zyskał wielkiej sympatii widzów i fanów świata Nocnych Łowców. To nie przeszkodziło w stworzeniu serialu, ten bazuje na książkach, ale wprowadził bardzo dużo swoich zmian i ulepszeń.

Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Obecnie na Netflixie możecie oglądać część 3B produkcji, mimo walk miłośników obrazu, zdecydowano się na zaprzestanie jego produkcji. Jest bowiem za drogi.

Zanim jednak pożegnamy bohaterów, mamy przed sobą jeszcze kilka odcinków, a obecnie wiele dzieje się w serialu, więc szykują się emocjonujące i mocne epizody. Najważniejszym będzie jednak ten finalny. Twórcy produkcji postanowili godnie pożegnać swoich protagonistów i dać ich fanom to, na co zasłużyli – długi odcinek pożegnalny.

Finał „Shadowhunters” będzie trwał więcej niż czterdzieści minut
Kadr z serialu „Shadowhunters”

Epizod finalny zostanie wyświetlony 6. maja na stacji Freeform, u nas zapewne pojawi się na Netflixie dzień później.  Nie będzie to jednak standardowy odcinek, ten będzie trwał aż dwie i pół godziny, tyle co niektóre filmy.

Wprawdzie nie wiemy, co będzie się działo w tym epizodzie, jednak twórcy przekonują, że jest to godne i satysfakcjonujące zakończenie serialu. Cóż, niebawem się przekonamy.


Źródło: tvline.com
Grafika: Freeform, kadr z serialu Shadowhunters