Angelina Jolie w obsadzie kolejnego widowiska MCU?

0
Fani MCU mogą być nieco zaskoczeni tą wiadomością. Otóż Angelina Jolie prowadzi negocjacje w sprawie dołączenia do obsady kolejnego filmu Marvela.

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, przedstawiciele wytwórni prowadzą rozmowy z Angeliną Jolie (Tomb Raider, Czarownica), która miałaby zagrać w filmie The Eternals. Choć na razie wspomina się jedynie o negocjacjach, dziennikarze serwisu pozwolili sobie na uwagę, że aktorka „jest gotowa” na wzięcie udziału w projekcie superbohaterskim.

Na razie nie wiadomo, w jaką rolę miałaby się wcielić laureatka Oscara, ale zapewne będzie to jedna z głównych ról. Więcej informacji na temat produkcji reżyserowanej przez Chloé Zhao powinniśmy poznać w trakcie konwentu CinemaCon, który odbędzie się w dniach 1-4 kwietnia.

Angelina Jolie w obsadzie kolejnego widowiska MCU?
The Eternals | Źródło grafiki: ScreenGeek

Jednym z głównych wątków The Eternals ma być relacja miłosna Ikarisa, wszechpotężnego Przedwiecznego napędzanego energią kosmiczną, i Sersi, która zdecydowała się w przeciwieństwie do znacznej większości członków swojej rasy żyć wśród ludzi.

Marvel na razie nie komentuje powyższych doniesień. Nie znana jest także data premiery filmu.


Źródło: Screenrant.com
Grafika: JoBlo.com