Film „Demon Slayer” w polskich kinach

Demon Slayer, znany też pod tytułami Kimetsu no Yaiba czy Miecz zabójcy demonów, bije kolejne rekordy popularności wśród fanów anime na całym świecie. Już niebawem tytuł pojawi się także w nadwiślańskich kinach!

Przygody sympatycznego Tanjiro, jego siostry Nezuko i dwójki przyjaciół doczekały się już dwóch sezonów animowanego serialu oraz filmu. Mugen Train, bo taki tytuł nosi wspomniana pełnometrażowa produkcja, skupia się na misji, w której bohaterowie wzięli udział po zakończeniu pierwszego i przed rozpoczęciem drugiego sezonu anime. Nasi Zabójcy Demonów zmierzą się z nie byle jakim przeciwnikiem. Akcja filmu rozgrywa się, jak sugeruje tytuł, w pociągu (oraz jego okolicy), a widzowie nie będą mieli czasu na nudę!

Warto nadmienić, że Demon Slayer: Mugen Train to na ten moment najlepiej zarabiający japoński film w historii! Pokonał takie kultowe tytuły jak Spirited Away: W krainie bogów czy Your name. W około dwa lata po premierze w Kraju Kwitnącej Wiśni, produkcja wreszcie ma szanse zdobyć uznanie szerszego grona polskich widzów.

Demon Slayer. Mugen Train zadebiutuje w polskich kinach 9 grudnia. Na ten moment Multikino potwierdziło seanse, ale niewykluczone, że film zobaczymy też w innych sieciach kinowych. To kolejna, po Jujutsu Kaisen 0 One Piece Film: Red pełnometrażowa japońska animacja wyświetlana na wielkim ekranie. Dystrybucją zajmuje się Piece of Magic Entertainment.

Wybierzecie się do kina na tego Demon Slayera?

Film "Demon Slayer" w polskich kinach

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu