„Farming Simulator 22” – Ogłoszenie pierwszego dodatku do gry!

Wydawca i deweloper GIANTS Software z przyjemnością ogłasza pierwszy dodatek do gry Farming Simulator 22 zatytułowany Antonio Carraro Pack, który ukaże się 22 marca. W rozszerzeniu znajdzie się dziesięć pojazdów rolniczych znanego włoskiego producenta Antonio Carraro, które pozwolą graczom rozwinąć winnice i sady oliwne.

„Farming Simulator 22” - Ogłoszenie pierwszego dodatku do gry!

Więcej maszyn rolniczych do uprawy oliwek i winogron

„Farming Simulator 22” - Ogłoszenie pierwszego dodatku do gry!W dodatku Antonio Carraro Pack firma GIANTS Software kładzie nacisk na rozwój dwóch nowych upraw w Farming Simulator 22 – oliwek i winogron. „Kiedy Farming Simulator 22 pojawił się na rynku, od razu otrzymaliśmy od naszych fanów wiele pozytywnych opinii na temat nowych upraw” – komentuje Thomas Frey, dyrektor kreatywny w GIANTS Software. „Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Antonio Carraro – wiodącym ekspertem w wyspecjalizowanych dziedzinach rolnictwa. Razem wzbogacamy wirtualne winnice i sady oliwne o jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywkę.”

Wyspecjalizowany sprzęt z Włoch

Tam, gdzie inne maszyny nie radzą sobie w wymagających warunkach, takich jak teren o dużym nachyleniu lub wąskich przestrzeniach wszystkie nowe pojazdy pozwolą zachować graczom niesamowitą zwrotność. Dodatek dostarczy kilka rodzajów ciągników: klasyczny Supertigre 635, wszechstronny TTR 7600 Infinity, czy flagowy model MACH 4 R quadtrack.

Antonio Carraro to ciągniki o wyjątkowo zwartej konstrukcji, charakteryzujące się niewielkim promieniem skrętu i optymalnej widoczności na wszystkie strony, co pozwala dotrzeć do każdej winorośli i gaju. Podczas prac na roli szczególnie przydatne są również odwracane fotele kierowcy, dzięki którym rolnicy mogą błyskawicznie zmienić kierunek jazdy. W dodatku znajdą się również między innymi pojazdy TGF 10900 R, TONY 10900 SR / TR / TTR, TTR 4400 oraz Tigrecar 3200.

Dodatek dostępny od 22 marca

Rozszerzenie Antonio Carraro Pack do Farming Simulator 22 ukaże się 22 marca. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w polskiej wersji językowej.
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu