„Syberia: The World Before” – Microids pokazują nowe screenshoty

Syberia: The World Before już wkrótce i z tej okazji firma Microids pokazuje nowe screenshoty z gry.

Przygoda z serią Syberia rozpoczęła się 20 lat temu gdy Benoît Sokal i Microids wypuścili pierwszy tytuł. Microids Studio Paris wkrótce zaprosi graczy do odkrycia najnowszego rozdziału słynnych przygód Kate Walker w ekscytującej i trzymającej w napięciu historii, już 18 marca 2022 roku.

„Syberia: The World Before” - Microids pokazują nowe screenshoty
Kadr z gry Syberia: The World Before / Microids/Koalabs

Syberia: The World Before będzie dostępna 18 marca 2022 roku na PC, oraz na konsolach później w tym samym roku.

O Syberia: The World Before:

Vaghen, 1937 rok: Dana Roze to siedemnastoletnia dama, której błyskotliwa kariera pianistki właśnie się rozpoczyna. Jednak nad jej przyszłością zaczynają pojawiać się cienie, gdy faszystowski Brązowy Cień wisi nad Europą, grożąc drugą wojną światową.

Tajga, 2004 rok: Kate Walker walczy o przetrwanie najlepiej, jak potrafi, uwięziona w kopalni soli, gdy tragiczne wydarzenie pcha ją w objęcia nowej przygody w poszukiwaniu swojej tożsamości.

WIĘCEJ NEWSÓW

Cechy gry:
  • Wyrusz na przygodę przez kontynenty i w czas. Graj jako Kate Walker i Dana Roze, i dotrzyj do sedna tajemnic, które zbyt długo zostawały w ukryciu.
  • Poznaj fantastyczny i poetycki świat Benoîta Sokala, z zapierającymi dech w piersiach sceneriami i kultowymi postaciami.
  • Rozwiązuj skomplikowane łamigłówki i zagadki, zgodnie z tradycją sagi.
  • Odkryj dwie bogate i wciągające historie z bezprecedensowymi stawkami, napisane przez Benoîta Sokala i Lucasa Lagravette.
  • Daj się porwać symfonicznej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez Inona Zura (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia).

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu