„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” – wideo zapowiada nowe magiczne stworzenia

Warner Bros. Picutres opublikowało nowe wideo z oczekiwanej kolejnej części Fantastycznych zwierzątTajemnic Dumbledorea.

Filmik przedstawia kilku członków ekipy – między innymi producenta Davida Heymana, reżysera Davida Yatesa, a także wcielającego się w Newta Eddiego Redmayne’a, odgrywającego Dumbledore’a Juda Law, oraz Ezrę Millera – którzy wypowiadają się na temat kilku znanych, ale i nowych magicznych stworzeń, jakich możemy się spodziewać w trzeciej odsłonie Fantastycznych zwierząt.

Przypomnimy, że Tajemnice Dumbledore’a opowiedzą o tytułowym Albusie, który wiedząc, że Grindelwald (w tej roli Mads Mikkelsen) chce przejąć kontrolę w czarodziejskim świecie, próbuje go powstrzymać. Wie jednak, że nie podoła temu zadaniu sam, więc powierza przywództwo nad grupą czarodziejów, czarownic i jednego mugolskiego piekarza magizoologowi Newtowi Scamanderowi. Zespół musi podjąć się misji, podczas której spotkają stare i nowe bestie, oraz staną oko w oko z rosnącą liczbą popleczników Grindelwalda.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zadebiutują w kinach 15 kwietnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu