„Moon Knight” – kolejny spot telewizyjny

Nowy serial Marvel Studios, który pojawi się na Disney+ już w tym tygodniu, Moon Knight, doczekał się kolejnego spotu telewizyjnego.

Wideo przedstawia Arthura Harrowa (w tej roli Ethan Hawke), który zachęca Stevena Granta (Oscar Isaac), by przyjął wszystkie swoje tożsamości i nie krył się za maską. W spocie nie zabrakło także kilku brutalnych i pełnych akcji sekwencji, jakich fani mogą się spodziewać w Moon Knight.

Oprócz Isaaca w głównej roli oraz Hawke’a, w serialu wystąpią także Murray Abraham jako głos Khonshu, May Calamawy oraz Gaspard Ulliel.

Moon Knight ma śledzić losy Stevena Granta, łagodnego pracownika sklepu z pamiątkami, którego nękają wspomnienia z innego życia. Steven odkrywa, że cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości (osobowość mnogą) i dzieli ciało z najemnikiem o imieniu Marc Spector. Gdy ich wrogowie zbliżają się do nich, Steven/Marc muszą poruszać się między swoimi dwoma osobowościami, jednocześnie wpadając prosto w śmiertelną tajemnicę potężnych bogów Egiptu.

Moon Knight zadebiutuje na Disney+ 30 marca.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu