„Evil Genius 2: World Domination” gameplay trailer symulatora złoczyńcy

0
Gra Evil Genius z 2004 roku w końcu doczeka się drugiej odsłony wydanej przez Rebelion, która swą premierę mieć będzie w tym roku. Trailer zapowiada odstresowującą, przyjemną dla oka pozycję dla fanów gier strategicznych i symulacji.

„Evil Genius 2: World Domination” gameplay trailer symulatora złoczyńcy


Evil Genius to strategiczna gra single player czasu rzeczywistego w której to wcielić się możemy w złoczyńcę, którego najważniejszą misją jest zdominować świat. By to uczynić musimy jednak wykonać szereg zadań, z którymi poradzić sobie może jedynie prawdziwy geniusz zła.

Jak przystało na porządnego złoczyńcę musimy mieć supertajną, zaawansowaną technologicznie kryjówkę na bezludnej wyspie. Oczywiście, bezludnej do czasu, bowiem szybko zapełnimy ją naszymi sługami i pomagierami. Będziemy szkolić bandytów, podległych nam przestępców, antybohaterów i szalonych naukowców. Rozbudowywać naszą bazę w czym pomoże nam około 300 możliwych do wykorzystania elementów i chronić ją odpierając ataki Sił Sprawiedliwości.

A gdy naszymi niecnymi czynami zapracujemy na odpowiednią reputacje, będziemy mogli zawierać sojusze z innymi nikczemnikami.

Nie będzie jednak tak łatwo i kolorowo jakby mogło się wydawać patrząc na pełną barw i  miękkich faktur zabawną grafikę. Siły Sprawiedliwości zrobią bowiem wszystko, by utrudnić, czy wręcz uniemożliwić nam zadanie zdominowania świata.

By pokonać na zawsze naszych wrogów będziemy musieli podejść do tej misji nie tylko z brutalną siłą, ale również, czy wręcz przede wszystkim, strategicznie planując każdy ruch by wyprzedzać agentów służb specjalnych o krok, a najlepiej dwa. Nieustannie knując i kombinując.

I dążąc do stworzenia broni idealnej, urządzenia zwanego Dzień Sądu.

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, wiemy jednak, iż gra dostępna będzie na platformie Steam.