Wygraj grę ,,Drill Deal – Oil Tycoon” [ZAKOŃCZONY]

-

Oil Tycoon, nowa strategia ekonomiczna, w której gracz zarządza platformą wiertniczą i buduje wydobywczą potęgę. Tytuł oferuje m.in. zróżnicowaną rozgrywkę, humorystyczny klimat oraz uroczą grafikę wokselową.
Wygraj grę ,,Drill Deal – Oil Tycoon" [ZAKOŃCZONY]
Drill Deal – Oil Tycoon / Manager Games S.A.

Drill Deal – Oil Tycoon został stworzony przez polskie studio A2 Softworks, które znane jest m.in. z Gatewalkers, kooperacyjnej gry akcji RPG. Wydawcami tytułu na PC są Manager Games S.A. oraz Red Dev Studio S.A.

W swojej nowej grze ekipa A2 Softworks połączyła strategię ekonomiczną, symulację i base building. Drill Deal – Oil Tycoon wyróżnia się wokselową grafiką, humorystycznym klimatem oraz zróżnicowaną rozgrywką. Gra pozwala na budowę i rozwój platformy wiertniczej oraz wydobywanie surowców, przy jednoczesnym zmaganiu się z różnymi problemami i zagrożeniami. Gracz musi brać pod uwagę wiele elementów, w tym np. rozwój nowych technologii, zarządzanie pracownikami, reakcje na sytuacje kryzysowe i konieczność dbania o cały szereg innych czynników.

Dzięki uprzejmości Manager Games S.A., mamy dla was jeden egzemplarz gry Drill Deal – Oil Tycoon.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

O jakiej grze ,,TYcoon” marzycie?

uzasadnij swój wybór.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywają trzy, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Jej autorzy zostaną nagrodzeni po jednym egzemplarzu gry. Na wasze zgłoszenia czekamy do 03 maja 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagrody Manager Games S.A.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 03 maja 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze trzy najciekawsze odpowiedzi według niego. Autorom wybranych komentarza zostanie wręczona nagroda: jeden egzemplarz gry Drill Deal – Oil Tycoon.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: 3 x Drill Deal – Oil Tycoon
 12. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni

Za przekazanie gry dziękujemy wydawnictwu Portal Games, więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

Manager Games S.A. Logo

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

16 komentarzy

 1. Akceptuję regulamin ☺️
  Miałam okazję grać w gry TYCOON i to była niezapomniana przygoda 💗

  Marzę o takiej, która pozwoli nam opuścić ten ziemski padół i wznieść się ponad to wszystko co na nim się znajduje.

  Coś typu Galaxy discoverer🌌🪐☄️
  Przemierzanie wszechświata w poszukiwaniu odpowiedniej planety do życia, budowa stacji kosmicznej i badawczej to coś na co mam wielką ochotę 💗
  Było by super pozyskiwać nowe surowce, zarządzać personelem, prowadzić badania…
  Sama budowa stacji i wydzielanie w niej stref relaksu, rozrywki czy badawczych była by nie lada przyjemnością.
  Można było by poznawać pozaziemskie cywilizacje, latać wyjątkowymi pojazdami, hodować nowe gatunki zwierząt ☺️
  I oczywiście mierzyć się że wszystkimi zagrożeniami jakie niesie ze sobą kosmos… Rozbłyskami słońca, meteorytami, nieprzyjaznymi nacjami.

  Było by cudownie zamienić nasze ziemskie problemy na te nie z tego świata💗

 2. Gorąco pragnęłabym ujrzeć grę w rodzaju „Pet Shelter Tycoon” czyli grę, w której gracz dostawałby sposobność zarządzania schroniskiem dla psów i kotów – tak aby uwrażliwić graczy na ciężki los zwierząt, które nawet po odłowieniu muszą się zmagać z tak trudnymi problemami jak brak właściciela czy brak funduszy schroniska na odpowiednie zajęcie się zwierzakiem. Jak wiemy bowiem, schroniska są ubogie i przepełnione – najzwyczajniej w świecie nie jest ich stać na to, by właściwie wykarmić czy wyleczyć zwierzę. Do tego dochodzi kwestia kastracji/sterylizacji zwierząt, tak aby nie przysparzać światu kolejnych pokoleń niechcianych i bezdomnych zwierząt. Taka gra pokazywałaby jak gospodarować niewielkimi funduszami schroniska. Edukowałaby ona dzieci, nastolatków i dorosłych jak prowadzić takie schronisko dla kotów i psów.

 3. Zawsze marzyłam o kompleksowym symulatorze zarządzania państwem, ale żeby nie było wiadomo, jakie dokładnie są cele gry – w ekonomicznej oczywiście nastawiamy się na zysk, w pandemicznej mamy zapobiec masowym zgonom, a w wojennej – skupiamy się na części militarnej. Życie jest jednak bogate w scenariusze, czego dowodem jest ostatnich kilka lat. Trzeba umieć odpowiednio wyważać zagrożenia i się na nie przygotować, by nie obudzić się zbyt późno. Z epidemii w wojnę? Nie ma problemu! Która gra jednak oferuje takie atrakcje? 🙂

 4. Vloggers Life Tycoon to chyba największe wyzwanie dla młodych ludzi. Gra, w której uczymy się jak zostać gwiazdą internetu to wyzwanie, które podejmie dziś nie jeden młody człowiek. Jest to też wyzwanie i dla mnie, które najchętniej bym podjął.
  Akceptuję regulamin.

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię grą! Gratulujemy!
   Zgłoś się w celu odebrania nagrody na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać TYCOON.

 5. Akceptuję regulamin.

  Marzę aby powstała gra o zarządzaniu schroniskiem dla zwierząt, nie tylko dla piesków czy kotków ale także zwierząt hodowlanych np. kur czy zwierząt dzikich np. saren. Chciałabym żeby ta gra pokazywała współczesne problemy schronisk przede wszystkim brak funduszy i los zwierząt. Aby odwzorowała jak ważna jest w tym zakresie pomoc państwa i wsparcie ludzi. Myślę że dzięki takiej grze wiele osób zarówno dzieci jak i dorosłych zdałoby sobie sprawę, jak trudne jest prowadzenie schroniska i pogodzenie zarówno aspektów finansowych, lokalowych, dobra zwierząt i ich przyszłości. Uważam, że gra ta miałaby wymiar edukacyjny. Gracz szukałby domu adopcyjnego, tymczasowego, organizacji działającej na rzecz zwierząt, źródeł finansowania opieki medycznej ale również stawałby przed trudnym wyborem co jeśli nie znajdzie się dom dla danego zwierzaka przy wzrastającym koszcie utrzymania.

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię grą! Gratulujemy!
   Zgłoś się w celu odebrania nagrody na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać TYCOON.

 6. Marzę aby powstała gra o zarządzaniu schroniskiem dla zwierząt, nie tylko dla piesków czy kotków ale także zwierząt hodowlanych np. kur czy zwierząt dzikich np. saren. Chciałabym żeby ta gra pokazywała współczesne problemy schronisk przede wszystkim brak funduszy i los zwierząt. Aby odwzorowała jak ważna jest w tym zakresie pomoc państwa i wsparcie ludzi. Myślę że dzięki takiej grze wiele osób zarówno dzieci jak i dorosłych zdałoby sobie sprawę, jak trudne jest prowadzenie schroniska i pogodzenie zarówno aspektów finansowych, lokalowych, dobra zwierząt i ich przyszłości. Uważam, że gra ta miałaby wymiar edukacyjny. Gracz szukałby domu adopcyjnego, tymczasowego, organizacji działającej na rzecz zwierząt, źródeł finansowania opieki medycznej ale również stawałby przed trudnym wyborem co jeśli nie znajdzie się dom dla danego zwierzaka przy wzrastającym koszcie utrzymania.

 7. Akceptuję regulamin.
  Moim marzeniem jest gra o spędzaniu czasu wolnego z dziećmi. Organizowanie im gier, zabaw i nauki poprzez różne działania. Gra ta byłaby rodzinna i każdy z członków rodziny miałby przydzielone zadania. Organizowane byłyby wspólne wyjazdy i planowane zajęcia. Wtrącane byłyby też różne nieplanowane zdarzenia, z którymi trzeba by było sobie poradzić używając wyobraźni i i biorąc pod uwagę bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny. W grze ważna byłaby współpraca, rozmowy, wspieranie i wszystkie inne zachowania społeczne. Wszyscy członkowie rodziny poznawaliby się nawzajem i odkrywali w sobie coś nowego na co w życiu codziennym nie zwracali uwagi. Powstałyby wtedy też większe relacje rodzinne w grze i mogłyby być przeniesione do realnego życia.

 8. Moim marzeniem jest gra o spędzaniu czasu wolnego z dziećmi. Organizowanie im gier, zabaw i nauki poprzez różne działania. Gra ta byłaby rodzinna i każdy z członków rodziny miałby przydzielone zadania. Organizowane byłyby wspólne wyjazdy i planowane zajęcia. Wtrącane byłyby też różne nieplanowane zdarzenia, z którymi trzeba by było sobie poradzić używając wyobraźni i i biorąc pod uwagę bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny. W grze ważna byłaby współpraca, rozmowy, wspieranie i wszystkie inne zachowania społeczne. Wszyscy członkowie rodziny poznawaliby się nawzajem i odkrywali w sobie coś nowego na co w życiu codziennym nie zwracali uwagi. Powstałyby wtedy też większe relacje rodzinne w grze i mogłyby być przeniesione do realnego życia.

 9. Construction Developer TYCOON – wszechstronna budowlanka 🙂 budujemy biurowce, osiedla mieszkanowae ALE zajmujemy się także odbudową i renowacją zabytków! Marzy mi się odbudowa Pałacu Saskiego w Warszawie! Walka z patodeweloperką to też bardzo ważne zadanie dla uczestnika gry! Walka z konkurencją, która nie zawsze gra uczciwie! Poszukiwanie gruntów pod inwestycję, załatwianie dokumentacji i ekip wykonawczych, zamawianie chociażby „gruszek” z cementem – Zarządzanie konkretnym projektem!! Gdy pogoda nie dopisuje, kontrahent opóznia się z wykonaniem zlecenia etc. Jest tutaj olbrzymi potencjał rozwojowy dla gry 🙂

 10. Moje marzenie to … Tyskie Tycoon. Prawdą jest, że było już kilka podobnych tytułów jednak nie były one dość interesujące i nie stały na odpowiednim poziomie. Mój pomysł ma na celu wypromowania polskiej marki Tyskie i jego znakomitych wyrobów, znaczy się piwa 🙂 Grafiką przypominał by Farming Simulator 22 bądź American Truck Simulator, takie ich połączenie. Od sadzenia, uprawiania i zbioru chmielu, poprzez ważenia piwa, po jego eksport po kraju i za granicą oraz organizowanie imprez typu Beerfest w Chorzowie. Tworzenie nowych smaków, piwa bezalkoholowego, takie Pizza Connection tylko na temat piwa, butelkowanie, kupowanie maszyn, itd. Rozwożenie piwa po Całej Polsce, zarówno do super i hipermarketów jak i tych mniejszych. Taki symulator polskiej marki Tyskie z prawdziwego zdarzenia!!! Prawdziwy symulator złocistego trunku od Tyskich Browarów. Wszystko oczywiście za ich zgodą i z ich logami firmowymi. Najlepszy symulator na długie zimowe wieczory w dużej większości dla Panów, ale i dla Pań które również chciałby sobie „naważyć” dobrego, Polskiego piwa. Jak dla mnie świetny temat na promocję i tak już świetnej i bardzo znanej Polskiej marki jaką jest Tyskie (Gronie i Książęce)!!! Ciekaw jestem czy jest szansa na taki symulator w przyszłości z świetną grafiką i ciekawymi pomysłami produkcji „złocistego” trunku? Dozwolony od lat 18 oczywiście 😉

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu