Wygraj książkę „Nate plus One” [ZAKOŃCZONY]

-

Razem z Wydawnictwem Jaguar przygotowaliśmy dla was nowy konkurs! Tym razem w naszej zabawie do wygrania dwa egzemplarze książki Nate plus One autorstwa Kevina van Whye.

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Wygraj książkę „Nate plus One” [ZAKOŃCZONY]

Nate Hargraves – nieśmiały piosenkarz i autor tekstów – czeka właśnie na podróż swojego życia: wybiera się na ślub swojego kuzyna w RPA. Nagle dowiaduje się, że jego były chłopak również jest na liście gości.

Jai Patel – licealny bóg rocka – też ma kłopoty. Wokalista jego zespołu odszedł na kilka tygodni przed koncertem, który miał być wielkim przełomem w ich karierze.

Kiedy Nate ratuje sytuację, zgadzając się zaśpiewać z zespołem Jaia, on – w ramach rewanżu – zgłasza się na ochotnika, by być jego drugą połówką na weselu kuzyna. Wygląda na to, że przed chłopakami lato pełne muzyki, odkrywania siebie i romantycznego napięcia.

Co może pójść nie tak?


Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Jaguar, mamy dla was dwa egzemplarze książki Nate plus One.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Za co najbardziej cenisz komedie romantyczne?

Wygrywają dwa najbardziej kreatywne zgłoszenia, które po rozstrzygnięciu konkursu zostaną opublikowane w tym wpisie, bez podawania danych autorów. Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@popbookownik.pl w wiadomości e-mailowej zatytułowanej: NATE.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni jednym egzemplarzem książki Nate plus One. Na wasze zgłoszenia czekamy do 13 lipca 2023, do godziny 23:59.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem, co stanowi warunek wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagrody Wydawnictwo Jaguar.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 13 lipca 2023 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz wysłanie wiadomości e-mail o tytule NATE, na adres konkurs@popbookownik.pl, zawierającą odpowiedź na zadane w niniejszym poście pytanie, a także świadomą akceptację niniejszego regulaminu, będącą jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: „Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem zgłoszenia pod uwagę.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych zgłoszeń e-mailowych zostaną wręczone nagrody w postaci jednego egzemplarza książki Nate plus One.
 9. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej e-mailowo w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu – otrzymają wiadomość z adresu konkurs@popbookownik.pl, będącą odpowiedzią na ich zgłoszenia konkursowe.
 10. Akceptując niniejszy regulamin, uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na anonimową, bez podawania danych osobowych autora zgłoszenia, publikację zgłoszenia w przypadku wygranej.
 11. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzcę do Organizatora.
 12. W przypadku niepodania przez Zwycięzcę danych potrzebnych do wysyłki nagrody w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników nagroda dla niego przepada
 13. Pulę nagród stanowią: 2 x książka Nate plus One.
 14. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 15. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, wysłać e-mailowo tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 16. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez Zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Informacje te powinny zostać wysłane e-mailowo na adres konkurs@popbookownik.pl, w odpowiedzi na otrzymaną wcześniej od Organizatora wiadomość e-mail informującą o zwycięstwie. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 17. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 18. Organizator nie będzie udostępniał danych osobowych i adresowych osobom trzecim ani wykorzystywał ich w żaden inny sposób niezwiązany z wysyłką nagrody.
 19. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 20. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe Zwycięzcy.
 21. Zanim nastąpi usunięcie danych wskazanych w punkcie 15 niniejszego regulaminu, Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych ze skrzynki e-mailowej Organizatora, na których te dane są przechowywane. W tym celu należy wysłać e-mail na adres konkurs@popbookownik.pl. Jeśli żądanie wpłynie na e-mailową skrzynkę odbiorczą Organizatora przed wysyłką nagrody, dane zostaną niezwłocznie usunięte, co uniemożliwi wysyłkę nagrody – w związku z tym Zwycięzca, wysyłając na wskazany w tym punkcie adres e-mail żądanie usunięcia danych, zrzeka się nagrody. Nagroda zostanie przekazana innemu Uczestnikowi konkursu, którego zgłoszenie Organizator oceni jako kolejne najciekawsze.
 22. Dane określone w punkcie 15. niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, w konkursowych zgłoszeniach e-mailowych, wspomnianych w punkcie 6. niniejszego regulaminu i wysłanych na adres konkurs@popbookownik.pl, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 23. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 24. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych.

ZWYCIĘSKIE KOMENTARZE:
1. Komedie romantyczne cenię za wzruszenia, i za rozbawianie mnie do łez! Sprawiają, że myślę cieplej o miłości, jestem pogodniejsza, i cieszy mnie najdrobniejsza przyjemność. Zakończenia takich filmów są przeważnie szczęśliwe, a bohaterowie przesympatyczni. Zwykle bywają to przypadkowe spotkania dwojga ludzi, pełne niezwykłych perypetii, którzy odkrywają, że są sobie przeznaczeni. Komedia romantyczna to sprawdzone lekarstwo na moje złamane serce i najgorszy humor na świecie. Jednocześnie świetna gimnastyka mięśni brzucha, bo śmiech relaksuje zarówno umysł, jak i ciało. Komedia romantyczna to świetny „przeganiacz” stresu”. Przyśpiesza dopływ tlenu do płuc, zwiększa witalność i działa odmładzająco wzmacniając mięśnie twarzy, co pomaga złagodzić zmarszczki. Filmy romantyczne uczą mnie radości istnienia, i jest to  cudowny relaks po ciężkim dniu.

2. Zacznę do tego, że synkretyzm gatunkowy ma niesamowity potencjał. Dzięki zastosowaniu tego zabiegu możliwe jest wyciągnięcie tego, co najlepsze z określonego gatunku i połączenie tej esencji z innymi elementami. I właśnie w przypadku komedii romantycznych z jednej strony są one świetną rozrywką i doskonałym sposobem na odprężenie, ale jednocześnie mogę silnie zaangażować się emocjonalnie w relację głównych bohaterów i kibicować im, gdy pokonują przeszkody na drodze do szczęścia. Obserwuję tę iskrę między nimi, zarazem zaśmiewając się z błyskotliwych, zabawnych i inteligentnych dialogów. Komedie romantyczne to prawdziwy festiwal emocji, dlatego tak bardzo do mnie przemawiają i szczerze lubię te lekkie i przyjemne seanse. 🙂
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu