Wygraj podwójne wejściówki na PGA [ZAKOŃCZONY]

-

Razem z Poznań Game Arena przygotowaliśmy dla was nowy konkurs! Przychodzimy dla was z wejściówkami na wyjątkowe dla nas wydarzenie. PGA przez wiele lat wpływało bardzo mocno na rozwój polskiego gamingu, dlatego z wielką przyjemnością zachęcamy was do udziału w targach!

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej, organizowane zarówno dla branży jak i indywidualnych zwiedzających. PGA mają już ponad 15-letnią historię, którą zbudowaliśmy łącznie z ponad 600 000 polskimi i zagranicznymi fanami sprzętu, produkcji i multimediów gamingowych.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe:

Na którą z atrakcji najbardziej czekasz? I Dlaczego?

UWAGA. Zmieniamy zasady zgłoszeń do naszych konkursów. Od teraz wszystkie zgłoszenia konkursowe przyjmujemy w formie wiadomości przesłanej drogą mailową na adres konkurs@popbookownik.pl.

Wygrywają trzy, najbardziej kreatywne zgłoszenia, które po rozstrzygnięciu konkursu zostaną opublikowane w tym wpisie, bez podawania danych autorów.

Autorzy zwycięskich zgłoszeń zostaną nagrodzeni trzema podwójnymi wejściówkami na sobotę/niedziele. Na wasze zgłoszenia czekamy do 5 października 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Poznań Game Arena.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 5 października 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz wysłanie wiadomości e-mail o tytule KONKURS PGA, na adres konkurs@popbookownik.pl, zawierającej odpowiedź na zadane w niniejszym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem zgłoszenia pod uwagę.
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze trzy najciekawsze według niego. Autorom wybranych zgłoszeń e-mailowych zostaną wręczone nagrody w postaci podwójnych wejściówek na sobotę/niedzielę na Poznań Game Arena.
 9. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej e-mailowo w ciągu 24 godzin od zakończenia konkursu – otrzyma on wiadomość z adresu konkurs@popbookownik.pl, będącą odpowiedzią na jego zgłoszenie konkursowe.
 10. Akceptując niniejszy regulamin uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na anonimową, bez podawania danych osobowych autora zgłoszenia, publikację zgłoszenia w przypadku wygranej.
 11. Wysyłka nagrody nastąpi w chwili wysłania wiadomości e-mail o zwycięstwie, o której mowa w punkcie 9 niniejszego regulaminu. Do tej wiadomości zostanie dołączony plik PDF z nagrodą.
 12. W przypadku niepodania przez Zwycięzcę danych potrzebnych do wysyłki nagrody w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada.
 13. Nagrody stanowią: 3 x podwójne wejściówki na sobotę / niedzielę.
 14. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 15. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, wysłać e-mailowo tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 16. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez Zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Informacje te powinny zostać wysłane e-mailowo na adres konkurs@popbookownik.pl, w odpowiedzi na otrzymaną wcześniej od Organizatora wiadomość e-mail informującą o zwycięstwie. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 17. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 18. Organizator nie będzie udostępniał danych osobowych i adresowych osobom trzecim, ani wykorzystywał ich w żaden inny sposób niezwiązany z wysyłką nagrody.
 19. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 20. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe Zwycięzcy.
 21. Zanim nastąpi usunięcie danych wskazanych w punkcie 15 niniejszego regulaminu, Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych ze skrzynki e-mailowej Organizatora, na których te dane są przechowywane. W tym celu należy wysłać e-mail na adres konkurs@popbookownik.pl. Jeśli żądanie wpłynie na e-mailową skrzynkę odbiorczą Organizatora przed wysyłką nagrody, dane zostaną niezwłocznie usunięte, co uniemożliwi wysyłkę nagrody – w związku z tym Zwycięzca, wysyłając na wskazany w tym punkcie adres e-mail żądanie usunięcia danych, zrzeka się nagrody. Nagroda zostanie przekazana innemu Uczestnikowi konkursu, którego zgłoszenie Organizator oceni jako kolejne najciekawsze.
 22. Dane określone w punkcie 15 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, w konkursowych zgłoszeniach e-mailowych, wspomnianych w punkcie 6 niniejszego regulaminu i wysłanych na adres konkurs@popbookownik.pl, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 23. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 24. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych.

ZWYCIĘSKIE ZGŁOSZENIA

Kolejność losowa

? _oznań Game Arena – chcę tam iść, bo to gwarancja udanej zabawy

? _ryginalne wydarzenie, event naprawdę ciekawy.

? _nakomita okazja do przetestowania sprzętu gamingowego

? _o i będą premiery gier! Coś fantastycznego!

? _ch! Free Gaming Arena, turnieje e-sportowe!

? _o i znakomici cosplayerzy – atrakcje wyjątkowe.

? _enialna sprawa! Twórcy YouTube i Twitchowe gwiazdy

? _ch! Poznań Game Arena to kilka dni pozytywnej jazdy

? _agiczne gamingowe szaleństwo, pozytywne wrażenia

? _nspiracja, chillout, relaks, spełnienie mojego marzenia.

? _a PGA chcę zrealizować swoje gamingowe pomysły.

? _enialny Poznań Game Arena niech pobudzi wszystkie moje zmysły.

? _ch! Kocham takie imprezy, od lat interesuję się grami.

? _ewelacja! Mógłbym w nie grać godzinami.

? _ch! Pragnę jechać na PGA, zobaczyć wszystko na własne oczy.

? _iesamowity PGA niech znów mnie pozytywnie zaskoczy.

? _ch. Wreszcie koniec słów natchnionych. imprezy gamingowe dawno dodałem do ulubionych!


Ach, mój Lem ukochany i jego niezliczone światy, na jakie dał nam zerknąć poprzez swoje niezwykłe książki! Rozkochał mnie chichalnie groteskowymi 'Bajkami robotów’ i 'Cyberiadą’, zaintrygował fantastycznie i naukowo 'Dziennikami gwiazdowymi’, 'Solaris’ i 'Niezwyciężonym’ oraz przemielił, zmuszającymi do głębszego zastanowienia, słodko-gorzkimi 'Powrotem z gwiazd’ i 'Głosem Pana’. Od dawien dawna towarzyszą mi jego bohaterowie: podróżnik gwiezdny Ijon Tichy, genialny profesor Tarantoga, cybernetyczni konstruktorzy Trurl i Klapaucjusz, astropilot Pirx oraz hordy innych (s)tworów niepohamowanej fantazji Mistrza Stanisława.

Jednocześnie – od zarania moich dziejów związanych z PC-tem – jestem nienasyconym pożeraczem gier typu First-Person Perspective: tak shooterowych Turoków, Duke Nukem’ów, Half-Life’ów, CoD’ów i Far Cry’ów, jak i przygodowych Myst’ów, Schizm’ów lub Quern’ów, oraz spacerowo-zagadkowych Firewatch’y, Ethan Carter’ów, Potrali bądź Witness’ów.

Nie trudno więc zgadnąć, iż przy takim '2-w-1′, jak dżdżu kania od miesięcy wyglądam dziko-niecierpliwie wszelkich informacji, zwiastunów, zapowiedzi, trailerów i teaserów na temat najnowszej gry FPP – 'The Invincible’, stworzonej na kanwie powieści Lema pt. 'Niezwyciężony’.

Wprawdzie premiera tej jakże przeze mnie wyczekiwanej gry ma się odbyć dopiero w przyszłym roku, to jednak w przedpremierowe demo będzie można zagrać już za dosłownie kilka dni!

I to raptem o jakieś 180 km ode mnie (w linii prostej) lub 265 km (w krzywej linii kolejowej), na tegorocznym PGA!

Tam bowiem ma się pojawić niepowtarzalna okazja odpalenia około 60-ciu minut jeszcze cieplutkiego dema 'The Invincible’, prosto od jego twórców, polskiej ekipy 'Starward Industries’!

Szykuje się fascynująca godzina na planecie Regis III, gdzie wśród surowych, pustynnych ostępów i nieprzyjaznej roboto-nekrosfery, poszukujemy jako astrobiolog, dr Yasna, śladów wcześniejszej, zaginionej wyprawy naukowej na tę skalistą planetę w konstelacji Liry. Cóż tam znajdziemy? Książka niby podpowiada kierunek fabuły, ale gra ma podobno zaoferować aż 11 odmiennych zakończeń!

Już nie mogę się doczekać, by sprawdzić własnoocznie, -usznie i -ręcznie, jak dobrze udało się przenieść Lemową opowieść do tego komputerowego, wirtualnego thrillera SF. Mam nadzieję, że gra spełni pokładane w niej wielkie nadzieje na niesamowitą, kosmiczną przygodę, jak również, że będzie mi dane – dzięki Waszej wejściówce na PGA – doświadczyć tego może już w najbliższy weekend :^)

Jak dla mnie sama pra-premiera 'The Invincible’ w Poznaniu oznacza, iż już teraz PGA 2022 mogę ogłosić za nadzwyczaj udany!


W tym wierszyku pragnę zaprezentować,

Dlaczego PGA należy stanować.

Najlepsze eventy i atrakcji wiele,

Tutaj są wszyscy twoi przyjaciele.

(Opcjonalnie: Tego nie znajdziesz nawet w kościele (xD))

Free gaming to fajna sprawa,

Najnowsze gry to świetna zabawa.

Technologie takie jak MR I VR,

Na pewno będą miały najlepszy PR.

Premiery sprzętu też się odbędą,

Dla wielu jest to również przynętą.

Aby się pojawić na tym wydarzeniu,

Pewnie jest to marzeniem wielu.

GrafikaPGA
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

2 komentarzy

Popularne w tym tygodniu