„Euforia” – teaser odcinka specjalnego

Nie tak dawno HBO zapowiedziało, że pojawią się dwa odcinki specjalne nagrodzonego Emmy serialu Euforia, a dziś doczekaliśmy się teasera.

Pierwszy epizod ma przedstawiać główną bohaterkę, Rue (w tej roli laureatka Emmy, Zendaya), obchodzącą Boże Narodzenie już po tym, jak drogi jej i Jules rozeszły się na dworcu.

Przypomnijmy, że serial eksploruje życie współczesnych nastolatków i ich problemy – z narkotykami, napadami lękowymi, seksem i wszystkim tym, co ich dręczy. Główną bohaterką jest Rue Bennett, która dopiero co zakończyła odwyk narkotykowy, a teraz próbuje ułożyć sobie życie od nowa i stworzyć dla siebie przyszłość. Wszystko jednak zmienia się drastycznie, gdy poznaje ona Jules – nową w mieście dziewczynę, która dopiero co przeżyła rozwód rodziców i teraz tak jak Rue, próbuje znaleźć sobie miejsce na ziemi.

Premiera pierwszego odcinka specjalnego zaplanowana jest na 6 grudnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu